Я пішов від дружини з дочкою до іншої дівчини, але через якийсь час зрозумів, що не кохаю нову молоду дівчину, повернувся в свою родину. Після того як народилася друга дочка, дружина сказала, що більше не може мене терпіти і хоче, щоб я пішов

Ми з дружиною знайомі 18 років, з яких 12 перебуваємо в шлюбі. Маємо двох доньок 8 років і 2 рочки. 3 роки тому я пішов з сім’ї жити до батька і попросив у подружжя розлучення.

Зробив я це по 2 причинам: 1) Я закохався в дівчину (дружина знає, я запропонував розлучитися після того, дружина знайшла її олімпійки в машині). Зібрав речі і переїхав.

2) Я втомився від постійних сварок і охолодження відносин. І коли я знайшов людину, яку, як мені здалося, я люблю, я пішов. Тоді для мене це було легко, бо я знав куди йду і був упевнений в правильності своїх дій.

Вона постійно приходила до мене з дочкою і просила повернутися додому. Через 3 місяці я зрозумів, що вона та людина, яку я дійсно люблю, бо моє почуття закоханості до іншої пройшло. Я повернувся в сім’ю і рік жив і сам собі заздрив (так спокійно було тільки на початку наших з нею відносин).

Після все поступово повернулося на круги своя. За собою я природно не помітив змін у ставленні до неї, мені здалося, що претензії почалися з її боку.

Народилася молодша дочка і ми прожили в своєму звичному стані сварок і конфліктів ще якийсь час. Живемо в селі, зп навіть з 2-х робіт мене не влаштовувала і як на зло давній знайомий запропонував золоті гори і взяв до себе на роботу в місто.

Ми домовилися з дружиною, що якщо все вийде, то переїдемо жити в місто. Зп була нормальна, але все-таки не дуже вистачало. (Жити з різним бюджетом затратно, так само гроші йшли на поїздки додому).

Мені схвалили іпотеку (Я не носив обручки після того як повернувся до неї). Їздив додому раз на тиждень-два, зідзвонювалися щовечора. Залишався вірним і начебто не давав приводів для занепокоєння.

У вересні місяці вона вийшла на роботу після декрету, в мій черговий приїзд вона мені заявила, що я можу залишитися в місті жити, що вона хоче, щоб я взяв квартиру в іпотеку, скористався материнським капіталом і знайшов собі іншу жінку, бо вона більше не може терпіти, коли я до неї торкаюся, цілую, про близькість взагалі мови не йде.

Через місяць після цього я звільнився з роботи і приїхав додому. Тиждень все тривало, потім я попросив вибачення, сказав, що більше без них нікуди не поїду і дуже її люблю. Вона сказала, що пробачила, теж вибачилася і тиждень ми прожили як раніше + я став допомагати їй по дому, сиджу з дітьми, чекаю проведення конкурсу на роботу, на яку подав документи.

Через тиждень вона сказала, що спробувала, але не може зі мною і їй все противно (дотики, ласки, близькість) і що стало ще гірше, бо я її “облизую” (кажу, що люблю, цілую багато разів за день). Кілька днів тому вона ходила до сестри, у якої пробула 4 години, я сидів з дітьми. Потім через пару днів вона заявила – “Я була у сестри лише 15 хв, а весь інший час я шлялася”.

На мої запитання відповіла, що була у своїх нових друзів, в компанії яких є один хлопець, який їй подобається і що вона хоче бути тільки з ним (у них нічого не було і він зараз зайнятий, за її словами). Веде листування в соц. мережах, стирає історію браузера, поводиться приховано.

Все як по численних статтях “Як помститися чоловікові за зраду”, я це розумію, але мене все одно постійно трясе від цих та інших слів. Не можу заспокоїтися, зосередитися, їсти і спати (прокидаюся до 10 разів за ніч і не можу добре провалитися в сон, тільки дрімаю).

За 1,5 місяці такого життя вже погано міркую, не можу налаштуватися на потрібний лад і заспокоїтися. Я прекрасно відчув в якій шкурі побувала вона, але в статтях про помсту рекомендують проводити дану роботу 3-5 днів. Не знаю скільки це ще триватиме, але зараз я вже на межі, хочеться кинути її і піти незважаючи на те, що дуже люблю її, адже як жити після цього далі, я не знаю.

Вона стільки мені наговорила гидот, що здається переплюнула мене в троє. Я замовив доставку троянд на її роботу, тому що через тиждень у нас річниця весілля, купив кільце, домовився з її мамою про те, що привезу їй дітей, а сам приготую романтичне побачення. Але як прожити ще тиждень не знаю, навіть набирати цей текст дуже важко.

Related Post

Єдине що вона сказала – помсту подають холодноюЄдине що вона сказала – помсту подають холодною

– Коханий, забереш мене з роботи? – Женя подзвонила чоловіку з надією, що після важкого робочого дня її не доведеться сорок хвилин трястися в маршрутці. – Я зайнятий, – коротко