Я почала помічати, що в соц. мережі чоловік спілкувався з різними дівчатами, де вони надсилали йому свої оголені частини тіла. На мої питання він говорив, що це всього лише розвага… потім знаходила чуже волосся у ліжку. Коли мені увірвався терпець я відповіла на залицяння мого молодого колеги

Чоловік сам зруйнував нашу сім’ю, а звинувачує мене…

Я дівчина, 25 років. Офіційно заміжня, але написала заяву на розлучення.

Чоловікові 30 років. Ми з ним 3 роки разом, 2 з них офіційно. Зараз розумію, що поспішила з заміжжям, але як кажуть, після бою кулаками не махають.

Я дуже боялася залишитися одна, закривала очі на всі витівки чоловіка. Коли ми познайомилися, він робив мені подарунки, проявляв знаки уваги. Ми багато гуляли, розмовляли, будували плани спільні. Відразу стали разом жити. Через 3 місяці він почав змінюватися. У його батька діагностували онкологію і незабаром його не стало. Чоловік запив. Думала це все тимчасово, допомагала йому. Але бажаних змін не було. Він рідко бував удома, п’янки, гулянки, дівчата.

Я чекала його вдома, часто телефонувала, пропонувала прогулятися, якось провести час разом. Він злився на мене і відключав телефон. Часто приходив під ранок, п’яний. Я почала помічати, що в соц. мережі він спілкувався з різними дівчатами, де вони надсилали йому свої оголені частини тіла. На мої питання він говорив, що це всього лише розвага.

Так і жили.
Через деякий час він зробив мені пропозицію – п’яний в кафе змайстрував кільце з паперової серветки і запитав чи стану я його дружиною. Я відповіла та й думала: «ну і що, що без кільця, зате не так як у всіх».

Взялися організовувати весілля. Було багато проблем, багато нервів весіллям, але я думала, що це просто нерви, пройде.

Після весілля, через місяць ми дуже посварилися, і він пішов з дому, повернувшись під ранок. У телефоні у нього я виявила номер його колишньої. Він подзвонив їй в 2 ночі. Потім виявилося, що вони іноді спілкувалися і навіть грали в більярд, в той час коли я йому дзвонила. Він навіть їй показав кількість моїх пропущених дзвінків.

Дівчата з інтернету теж давали про себе знати. Він почав грати на автоматах, підозрілі компанії, алкоголь.

На мої претензії говорив, що це він просто зв’язок з потрібними людьми налагоджує. Просила після весілля поїхати на море, на що він мені сказав, що був там 3 роки тому з колишньою і йому не хочеться туди їхати.

Дуже хотів дитину, як і я, але у нас не виходило. Ми пішли до лікаря, виявилося, проблема в ньому і лікуватися він не захотів. Так і жили в скандалах. Пропонувала йому поїхати на заробітки, він не хотів, пропонувала поїхати в моє рідне місто, де є будинок мій (подарунок від бабусі) теж відмовився.

Маму мою любив (за його словами), але зайвий раз не те що приїхати допомогти відмовлявся, а й не дзвонив. А коли я приїхала до неї погостювати, подзвонив і сказав, що так жити не хоче і хоче розлучення, на що моя мама відповіла: «я вас не одружила, не мені і розводити. Дорослі – самі розберетеся ».

По поверненню від мами я вийшла на нову роботу. І тут же познайомилася з одним колегою, розлучений батько, який проживає з дочкою. Він проявляв знаки уваги, багато спілкувалися, він мені допомагав і я закохалася. На той момент ми з чоловіком жили як кіт з собакою, але обставини склалися так, що жили під одним дахом.

Мені було ще сумніше від того, що відбувається. Чоловік приводив в будинок сторонніх людей, з якими випивав, а на Різдво і зовсім прийшла додому, а там мій чоловік, якийсь хлопець і дівчина, на вигляд легкої поведінки. Я дала їм півгодини на збори і сказала, що б ноги їх не було в моєму домі.

Приходжу, двері замкнені, стукаю, відкриває ця дівка в моєму рушнику, чоловік п’яний спить, а один «розважався» з цією красою на моїй кухні. Що там за бардак був – я просто мовчу. Я влаштувала скандал і вигнала їх усіх з кулаками в під’їзд.

Потім ще не один раз знаходила волосся різні в нашому ліжку. Але до останнього йому не зраджувала і намагалася все налагодити відносини. Він клявся, що не зраджував, начебто вирішили все налагодити, але знову все по-новому.

Взагалі тиждень додому не приходив, розважався з друзями, знаючи, що мені нема чого вдома їсти, так як всі гроші пішли на сплату кредиток і комуналки. І я не витримала. Прийняла залицяння колеги, який весь час підтримував мене і не відступав. Я знову відчула себе коханою і бажаною. І тут чоловік замаячив на горизонті. Став дорікати мене, що я сім’ю зруйнувала і як він мене любить, а я йому зрадила. І тепер так нудно на душі.

Related Post

Мені потрібно вагітніти в найближчий рік, або може стати пізноМені потрібно вагітніти в найближчий рік, або може стати пізно

Мені 41 рік, незаміжня, діти немає.. 2,5 року в стосунках з чоловіком Костянтином на 12 років за мене молодшим. Живемо разом 1,5 року. В цілому відносини хороші, близкість, спілкування, побут.

Коротко про перевиховання кобелів. Моя сестра думала, що люди змінюються. Я її довела, що її новий хлопець скотинаКоротко про перевиховання кобелів. Моя сестра думала, що люди змінюються. Я її довела, що її новий хлопець скотина

Завжди зі скепсисом ставилася до витівок з перевиховання. Та й взагалі не розумію сенс перевиховання. Горбатого, як відомо … Ні, я цілком за перевиховання, але тільки якщо маємо справу з