Я починаю марафон, як за 7 днів змінити своє життя. Хто зі мною, виконуй прості правила щодня і побачиш як змінишся всього за 7 днів

Щодня ми проживаємо маленьке життя, саме тому варто було б кожен день, як і людське життя проживати з користю. Якщо ви готові прямо зараз почати себе змінювати, не чекайте понеділка, зарплати чи ще чогось, підніміть своє м’яке місце і прямо зараз почніть щось робити.

Порада дня: купити великий рулон сміттєвих пакетів, підписати його, зайве сміття в житті. І щомісяця відривати по 1 пакету, для того щоб викинути зайві речі.

Можна пронумерувати пакети, для того, щоб якщо довелося пропустити, чи ви просто забули, наструного місяця вам треба буде викинути вже не 20 речей, а 40.
Що можна викидати? Все. Все чого не шкода, і те що шкода теж.

Не рахуються різні папірці, сміття, яке і так мало бути в сміттєвому відрі. Викидати треба габаритні речі або маленькі дрібнички, але саме ті, які несуть за собою важкі спогади і емоції.

Пройтися по кімнатам і викинути рівно 20 предметів, за якими ви можливо будете шкодувати, але це варто зробити. Ви відчуєте полегшення, відразу, гарантую.

Можна спалити, чи розтрощити, знищити все що зібрали, для того щоб не виникало жалю до свого минулого.

Якщо шкода викидати річ є 3 правила, як вирішити чи вона важлива. Правило перше, ця річ має використовуватися хоча б 1 раз на рік, ну, як от ялинка в новий рік, якщо ні, сміливо викидайте.

Правило друге, треба зрівняти плюси і мінуси від її присутності, просто опитати домашніх, якщо складно вирішити самому, а ще краще спитати дітей, вони як правило не шкодують старого лахміття.

Правило третє, якщо ця річ не приносить естетичного задоволення, не допомагає заробляти гроші і не покращує здоров’я когось з членів сім’ї – на смітник.

Правило досить просте, почнемо виконувати його разом. Це марафон, чекаю у коментарі фото ваших сміттєвих пакетів з тим, з чим вам важко розійтися. Але пам’ятайте, кожна викинута річ – мінус комплекси, мінус невпевненість в собі, мінус жалість до себе.

Далі буде, завтра буде нове правило дня, яке допоможе навести лад не тільки в квартирі, але і в голові.

Related Post

Мені 30 років, а моя мама все ще намагається контролювати моє життяМені 30 років, а моя мама все ще намагається контролювати моє життя

​​Річ у тім, що батьки нав’язують мені свою допомогу. Мені майже тридцять, у мене своя сім’я, будинок, скоро буде дитина. Але мама, як і раніше, прагне контролювати моє життя і

Я пішла від чоловіка до колишнього, але тепер дуже шкодую про цеЯ пішла від чоловіка до колишнього, але тепер дуже шкодую про це

Не можу сказати, наскільки важлива чи унікальна моя історія, але вона зараз створює безліч незрозумілих ситуацій. Десять років тому, бувши зовсім маленькою дівчинкою чотирнадцяти років, я шалено закохалася у хлопця,