fbpx

Я починаю марафон, як за 7 днів змінити своє життя. Хто зі мною, виконуй прості правила щодня і побачиш як змінишся всього за 7 днів

Щодня ми проживаємо маленьке життя, саме тому варто було б кожен день, як і людське життя проживати з користю. Якщо ви готові прямо зараз почати себе змінювати, не чекайте понеділка, зарплати чи ще чогось, підніміть своє м’яке місце і прямо зараз почніть щось робити.

Порада дня: купити великий рулон сміттєвих пакетів, підписати його, зайве сміття в житті. І щомісяця відривати по 1 пакету, для того щоб викинути зайві речі.

Можна пронумерувати пакети, для того, щоб якщо довелося пропустити, чи ви просто забули, наструного місяця вам треба буде викинути вже не 20 речей, а 40.
Що можна викидати? Все. Все чого не шкода, і те що шкода теж.

Не рахуються різні папірці, сміття, яке і так мало бути в сміттєвому відрі. Викидати треба габаритні речі або маленькі дрібнички, але саме ті, які несуть за собою важкі спогади і емоції.

Пройтися по кімнатам і викинути рівно 20 предметів, за якими ви можливо будете шкодувати, але це варто зробити. Ви відчуєте полегшення, відразу, гарантую.

Можна спалити, чи розтрощити, знищити все що зібрали, для того щоб не виникало жалю до свого минулого.

Якщо шкода викидати річ є 3 правила, як вирішити чи вона важлива. Правило перше, ця річ має використовуватися хоча б 1 раз на рік, ну, як от ялинка в новий рік, якщо ні, сміливо викидайте.

Правило друге, треба зрівняти плюси і мінуси від її присутності, просто опитати домашніх, якщо складно вирішити самому, а ще краще спитати дітей, вони як правило не шкодують старого лахміття.

Правило третє, якщо ця річ не приносить естетичного задоволення, не допомагає заробляти гроші і не покращує здоров’я когось з членів сім’ї – на смітник.

Правило досить просте, почнемо виконувати його разом. Це марафон, чекаю у коментарі фото ваших сміттєвих пакетів з тим, з чим вам важко розійтися. Але пам’ятайте, кожна викинута річ – мінус комплекси, мінус невпевненість в собі, мінус жалість до себе.

Далі буде, завтра буде нове правило дня, яке допоможе навести лад не тільки в квартирі, але і в голові.

Related Post

Але саме основне так це те, що я дізналася що моя донька не така вже і маленька дівчинкаАле саме основне так це те, що я дізналася що моя донька не така вже і маленька дівчинка

Навіть не знаю з чого почати, справа в тому, що моя донька тільки нещодавно закінчила школу. На 17 років ми з батьком подарували їй планшет, для навчання і так. А

Гороскоп кохання на тиждень (29 березня-04 квітня). Поради кожному знаку Зодіаку для Ваших відносинГороскоп кохання на тиждень (29 березня-04 квітня). Поради кожному знаку Зодіаку для Ваших відносин

Овен 21.03 – 20.04 Деяка прохолодність в стосунках може насторожувати вас. Однак ви все ще можете змінити, тільки варто про це спокійно подумати. Постарайтеся знайти час для розмови по душам,

Художня розповідь Артема про нескінченний дощХудожня розповідь Артема про нескінченний дощ

Коли я прокинувся, за вікном було похмуро. Небо затягли важкі свинцеві хмари. Немов шовковим покривалом кімнату огортала напівтемрява. Обриси предметів насилу вгадувалися в затемнених нечітких контурах. Очі розрізняли оповиті серпанком