fbpx

Я подарувала теж життя людині, твоєму внуку, тобі більше нічого не винна.

Мамо, я гуляти, крикнула Аня до мами. -Дівка така, ти подивися, ні щоб матері допомогти, то вона гуляти. Он супу стань зготуй, птицю погодуй, чи з братом позаймайся.

– Мамо, але ти ж обіцяла, ти казала що тиждень якщо вдома сидітиму, то на вихідні зможу погуляти з друзями. – Мало що я казала, знаю я твоїх друзів, тобі 17 всього, які гульки.

Та і друзі які можуть бути в цю пору, краще іди будемо телевізор дивитися, або пирога спечемо. Я не хочу і чути нічого про твої гульки, з Микиткою знову побіжиш зустрічатися, так і знала, виростила на свою голову.

-Мамо, мені 17, ти в 17 мене вже народила, а я не маю права піти з друзями прогулятися. І.з Микитою, так, хоч він мене любить і розуміє, ми з ним одружимося обов’язково і я поїду від тебе.

-Ага, чекай, уже, то не ти побігла, і Микита твій за тобою. В пелені принесеш, додому не впущу.

-Мамо, ну що ти кажеш таке, чого ти його так не любиш, він де все для мене. Ось машиною возить навіть в школу, на випуску обіцяв мені помогти, він такий молодець.

-Я знаю цих молодців, вони хороші тільки під спідницю заглядати, на інше не здатні, а якщо так то і йди до всього Микити, на очі мені не показуйся. Ой горе, ростила, родила носі не спала, невдячна, все нема в мене доньки.

-Мамо, якщо так, то я піду жити окремо… Ало, Микита, приїзди машиною, я речі зберу і забери мене звідти, ні, я тільки на перший час, що всі збирати. Ну, бувай мамо.Через 6 років…

-Доню, коли вже приїдеш, внука покажеш, сама не можу, справи все, справи, а ти б могла приїхати невдячна, ростила тебе, а ти навіть носа не показуєш, ти мені тепер винна, я ж тебе виростила з батьком.

-Мамо, дякую за життя, тепер я подарувала теж життя людині, твоєму внуку, тобі більше нічого не винна. Бувай, нема в тебе доньки…Гудки.

Related Post

“А мені не потрібен поганий наречений, хочу найкращого!”, – шукала Неля перебираючи чоловіків…“А мені не потрібен поганий наречений, хочу найкращого!”, – шукала Неля перебираючи чоловіків…

Хочу розповісти одну історію. Жила одна дівчина, все її думки були зайняті тим, як зустріти ідеального чоловіка. Але час минав, були різні хлопці, але після першої зустрічі, вона вже знала