Я покохала чоловіка, який одного віку з моїми батьками

Рік тому я познайомилася в гостях з чоловіком, який на двадцять років старший за мене. Він мені сподобався, і звісно це помітив. Але в нього вже була дружина та двоє майже дорослих дітей. А я не можу нічого з собою вдіяти, не можу його забути.

Якось ми зустрілися випадково у кав’ярні, і я не витримала та у всьому йому зізналася. Він сказав, що здогадувався про це, але не збирається через мене втрачати сім’ю. А я, мовляв, молода і знайду собі ще хлопця, який підійде мені за віком. А з ним ми залишимося просто друзями.

З того часу минув рік. У мене нещодавно був день народження, і він заїхав за мною на роботу з букетом троянд, привітав мене та запросив до шикарного ресторану, щоб відзначити разом. Там він розповів мені про те, що в сім’ї насправді давно не все так гладко. З дружиною, виявилося, живуть разом лише заради дітей. Сказав, що я йому теж одразу сподобалася. Але він боїться такої великої різниці у віці.

Він зовсім не виглядає на свій вік, займається спортом і тому здається на 10 років молодшим. Та і я, теж стежу за собою, щоб бути завжди доглянутою та стрункою. І за цей час, що ми знайомі, мені ніколи не хотілося бути з кимось іншим, окрім нього. Він ніжний, турботливий, мені з ним добре, але він не наважується на серйозні стосунки. Сказав, що все одно, рано чи пізно, мені набридне проводити час із ним, і я його кину.

Мені набридла його невпевненість і те, що він вирішує за мене. Скільки я ще маю доводити, що люблю його, всупереч віку і хочу бути тільки з ним. Але з іншого боку, мене турбує, якщо він наважиться піти з сім’ї заради мене, як на це відреагують мої батьки, адже він їм майже ровесник. Проте як відмовитися від людини, яка для мене дорога?

Related Post

Мій чоловік дуже лінивий та майже нічого не робитьМій чоловік дуже лінивий та майже нічого не робить

Мені 25 років, одружена 9 місяців. Квартиру нам купили батьки, але чоловік ремонт робити не поспішає. Його треба постійно «стимулювати». На 8 березня я сама стелила в квартирі паркет, т.к.

Моя подруга дуже змінилася коли у мене з’явилася власна родинаМоя подруга дуже змінилася коли у мене з’явилася власна родина

Є вираз «жити душа в душу», отак і в мене з Інною, дружимо ще зі школи. Скрізь разом, завжди підтримували одна одну, навіть вибрали один виш, але так склалися обставини,

Дізналася, що діти продають дорогі речі, які я купую онуціДізналася, що діти продають дорогі речі, які я купую онуці

Вже більше року, як я на заробітках. Подружка якось закликала до Італії, а мені і не було чого втрачати. Син виріс і ніколи не знаходить часу завітати в гості. А