Я покохала чоловіка, який одного віку з моїми батьками

Рік тому я познайомилася в гостях з чоловіком, який на двадцять років старший за мене. Він мені сподобався, і звісно це помітив. Але в нього вже була дружина та двоє майже дорослих дітей. А я не можу нічого з собою вдіяти, не можу його забути.

Якось ми зустрілися випадково у кав’ярні, і я не витримала та у всьому йому зізналася. Він сказав, що здогадувався про це, але не збирається через мене втрачати сім’ю. А я, мовляв, молода і знайду собі ще хлопця, який підійде мені за віком. А з ним ми залишимося просто друзями.

З того часу минув рік. У мене нещодавно був день народження, і він заїхав за мною на роботу з букетом троянд, привітав мене та запросив до шикарного ресторану, щоб відзначити разом. Там він розповів мені про те, що в сім’ї насправді давно не все так гладко. З дружиною, виявилося, живуть разом лише заради дітей. Сказав, що я йому теж одразу сподобалася. Але він боїться такої великої різниці у віці.

Він зовсім не виглядає на свій вік, займається спортом і тому здається на 10 років молодшим. Та і я, теж стежу за собою, щоб бути завжди доглянутою та стрункою. І за цей час, що ми знайомі, мені ніколи не хотілося бути з кимось іншим, окрім нього. Він ніжний, турботливий, мені з ним добре, але він не наважується на серйозні стосунки. Сказав, що все одно, рано чи пізно, мені набридне проводити час із ним, і я його кину.

Мені набридла його невпевненість і те, що він вирішує за мене. Скільки я ще маю доводити, що люблю його, всупереч віку і хочу бути тільки з ним. Але з іншого боку, мене турбує, якщо він наважиться піти з сім’ї заради мене, як на це відреагують мої батьки, адже він їм майже ровесник. Проте як відмовитися від людини, яка для мене дорога?

Related Post

Якщо спочатку він хоч якось відповідав, то тепер не бере слухавкуЯкщо спочатку він хоч якось відповідав, то тепер не бере слухавку

Мені потрібна ваша допомога. Я нещодавно познайомилася з хлопцем інтернетом, додала в друзі. Спілкувалися якийсь час, а коли випадково зустрілися, я розгубилася. Він був трохи нижчий за мене, і тільки