fbpx

Я помітила дивну особливість за собою: якщо хто-небудь сильно образить мене, то у нього відразу трапляються якісь неприємності. Помітила це не я, а чоловік. У нас з ним часто траплялися не те що скандали, а скажімо так, невеликі розбірки

Мій чоловік дуже ледачий. Вдома нічого не хоче робити, все я сама: і робота, і будинок, і діти – все на мені. І ось, коли мене це в черговий раз дістає, я висловлюю чоловікові все з цього приводу. Я йому кажу, подивися, як проходить мій день: вранці встаю раніше всіх, збираю старшого в школу, меншого в садок, його на роботу. Всіх треба нагодувати, встигнути помити посуд, самої встигнути на роботу. З роботи потрібно зайти в магазин, за сином в садок. Вдома знову всіх нагодувати, перевірити уроки, зварити, попрати і т.д.

А чоловік приходить додому пізно, поїсть, нічого не робить, завалюється на диван перед телевізором і дрімає. Він, бачте, втомлюється на роботі. А я не втомлююся, ні на роботі, ні вдома?

І ось після моїх претензій і образ у нього на роботі починається смуга невдач: то раптова перевірка якась, то провал в роботі, то ще що-небудь. Якось він мені сказав, що, як тільки я на нього в черговий раз ображаюся, у нього щось трапляється. Він уже боїться зі мною сваритися.

Попросила його прибити поличку в коморі. Прибив. Я на неї поставила порошки і всяку побутову хімію. Поличка зірвалася, я розлютилася, і сказала, що руки у нього виросли з одного місця, обидві ліві і інвалідні. Через день чоловік послизнувся і зламав руку. Злився і бурчав, що я накаркала. Я відповіла, що, нічого на мене весь побут звалювати, ось тобі і дається належне.

А потім я стала помічати, що якщо хто мене на роботі сильно образить, у того відразу виникають проблеми. Я думала, це збіг, але потім переконалася, що це не так. Був у нас на роботі один мужик. Хитрий такий. Умів свою роботу звалити на іншого, і завжди це у нього виходило. Всі намагалися обходити його, щоб не працювати «за того хлопця». Мене він не напружував до пори до часу.

Але ось дійшла черга і до мене. Доручену йому роботу він хотів виконувати разом зі мною. Роботу провалив, а все звалив на мене. Вийшов сухим з ​​води. Я залишилася винною, хоча свою частину роботи виконала добре і в термін. Я сильно з ним посварилася, розплакалася. Через кілька днів у нього викрали машину. Її швидко знайшли, але з машини потягли все, що можна було.

Мені не дали премію за провалену роботу. Начальниця не стала розбиратися, хто винен. І незабаром у неї вдома прорвало опалення, і квартиру залив окріп. На ремонт вона витратила багато грошей. І таких прикладів у мене набралося вже багато.
Але вистачить. Я намагаюся ні з ким не сваритися. Боюся, що у людей почнуться неприємності, а насправді я цього не хочу.

Related Post

Через сон вона наче просила моєї допомогиЧерез сон вона наче просила моєї допомоги

Вчора мені наснилося, що я читаю книгу і, в ній описувалося, як гуляю я по парку з одною досить інтелігентною і культурною на вигляд старенькою, і вона говорила мені про

Чоловік носив Риточку на руках, але після народження дитини сказав, що це не кохання…Чоловік носив Риточку на руках, але після народження дитини сказав, що це не кохання…

Я щаслива дружина і мама. З самого дитинства, як і всі дівчатка мріяла про щасливий шлюб, велику і дружну сім’ю та всіляко прагнула до цього. Будучи на 3 курсі інституту

Вони реально думають, що я хочу в ліжко раз прийшла в гості?Вони реально думають, що я хочу в ліжко раз прийшла в гості?

25 років. Постійних відносин не було. Кожен раз ходжу на побачення як за однаковим колом. Наприклад вчора: Зустрілися з хлопцем, запропонував піти посидіти де-небудь, поки розмовляли, розповів, що переїхав в