Перейти до вмісту

Я постійно написувала повідомлення чоловікові, його це бісило. А коли запитала, чи є у нього коханка, відповів, що думай як хочеш. Запитувала про дитину, теж саме – ну як хочеш….

  • від

Менше приділяйте уваги чоловікам.

Кохаю свого чоловіка. Сильно, до божевілля, кожне розставання для мене катування. Я дзвоню йому, коли він на роботі, пишу в месенджері, дуже переживаю, коли він відразу не відповідає. Кілька разів затримувався з ввечері з друзями, я надзвонювала йому, плакала, а він відповідав спочатку байдуже, потім зі злістю.

Починалося у нас все, як у казці – красиві залицяння, після яких ми на наступний день перейшли до більш близьких відносин. Я закохалася в нього відразу – він блакитноокий блондин, дівчата від нього без розуму.

Але проблема в тому, що я перестала відчувати від нього взаємність. Ні, він, звичайно, проявляє деяку ступінь турботи, але повністю, що він про мене дбає, я не відчуваю. Були підозри, що він зраджує, запитала у нього про це безпосередньо, а він просто знизав плечима і сказав – думай, як хочеш.

Після його слів я проплакала всю ніч, я дуже не хочу втрачати його. Моя подруга сказала, що така зацикленість на чоловікові – це ненормально. Але я не розумію, як інакше – я люблю і хочу, щоб він був тільки мій.

Я робила для нього все, що він попросить, готую їжу, забезпечую комфорт, але він став все більше дратівливий. Ходиш мало не навшпиньках перед ним, виконуєш будь-які бажання, а він незадоволений, ласкавого слова не скаже. Намагалася з ним поговорити, а він – що тобі ще треба – гроші є, живемо, додому приходжу. Пропонувала йому народити дитину, а він сказав, як хочеш. Я б і рада це зробити, але боюся, що він також байдуже ставитиметься до малюка.

Нещодавно прийшов за північ. Я дзвонила йому, спочатку він довго не брав трубку, тому різко відповів, що до друга зайшов, прийду пізніше, а на тлі музика грає.

Все більше приходило відчуття самотності, хочеться звичайної ласки, і в тому числі, щоб просто погладили по голові.

Жити стало нестерпно, любов спільна з болем.

Прийшла якось черговий раз до подруги, сиджу, виливаю їй в раз свої емоції, а вона і каже:

– Хочеш, дам пораду – перестань бігати за ним, забувай готувати обід, займися собою, до речі, подивися на свою зачіску, одяг … На кого ти стала схожа? Гуляй також з подругами, більше часу собі, дорога. Він зрозуміє, що втрачає тебе, і його ставлення зміниться – це чоловіча психологія.

Спочатку з недовірою поставилася до її поради, боялася втратити чоловіка остаточно. Але потім подумала – Таня мудра, і мужиків у неї було більш ніж достатньо. І в цей же день пішла ввечері гуляти. Чоловік прийшов з роботи, обіду немає, мене теж. Обурювався сильно. Але я вирішила не зупинятися. Записалася в салон, змінила одяг. Стала рідше у чоловіка питати, як у нього справи, його дрібні прохання, типу – принеси води та інше, не виконувала.

Знаєте, що дивно, він почав змінюватися. Він став мною цікавитися, турботу якусь проявляти, подарунки став дарувати, став рідше затримуватися вечорами. Реально дивна чоловіча психологія.