fbpx

Я постійно написувала повідомлення чоловікові, його це бісило. А коли запитала, чи є у нього коханка, відповів, що думай як хочеш. Запитувала про дитину, теж саме – ну як хочеш….

Менше приділяйте уваги чоловікам.

Кохаю свого чоловіка. Сильно, до божевілля, кожне розставання для мене катування. Я дзвоню йому, коли він на роботі, пишу в месенджері, дуже переживаю, коли він відразу не відповідає. Кілька разів затримувався з ввечері з друзями, я надзвонювала йому, плакала, а він відповідав спочатку байдуже, потім зі злістю.

Починалося у нас все, як у казці – красиві залицяння, після яких ми на наступний день перейшли до більш близьких відносин. Я закохалася в нього відразу – він блакитноокий блондин, дівчата від нього без розуму.

Але проблема в тому, що я перестала відчувати від нього взаємність. Ні, він, звичайно, проявляє деяку ступінь турботи, але повністю, що він про мене дбає, я не відчуваю. Були підозри, що він зраджує, запитала у нього про це безпосередньо, а він просто знизав плечима і сказав – думай, як хочеш.

Після його слів я проплакала всю ніч, я дуже не хочу втрачати його. Моя подруга сказала, що така зацикленість на чоловікові – це ненормально. Але я не розумію, як інакше – я люблю і хочу, щоб він був тільки мій.

Я робила для нього все, що він попросить, готую їжу, забезпечую комфорт, але він став все більше дратівливий. Ходиш мало не навшпиньках перед ним, виконуєш будь-які бажання, а він незадоволений, ласкавого слова не скаже. Намагалася з ним поговорити, а він – що тобі ще треба – гроші є, живемо, додому приходжу. Пропонувала йому народити дитину, а він сказав, як хочеш. Я б і рада це зробити, але боюся, що він також байдуже ставитиметься до малюка.

Нещодавно прийшов за північ. Я дзвонила йому, спочатку він довго не брав трубку, тому різко відповів, що до друга зайшов, прийду пізніше, а на тлі музика грає.

Все більше приходило відчуття самотності, хочеться звичайної ласки, і в тому числі, щоб просто погладили по голові.

Жити стало нестерпно, любов спільна з болем.

Прийшла якось черговий раз до подруги, сиджу, виливаю їй в раз свої емоції, а вона і каже:

– Хочеш, дам пораду – перестань бігати за ним, забувай готувати обід, займися собою, до речі, подивися на свою зачіску, одяг … На кого ти стала схожа? Гуляй також з подругами, більше часу собі, дорога. Він зрозуміє, що втрачає тебе, і його ставлення зміниться – це чоловіча психологія.

Спочатку з недовірою поставилася до її поради, боялася втратити чоловіка остаточно. Але потім подумала – Таня мудра, і мужиків у неї було більш ніж достатньо. І в цей же день пішла ввечері гуляти. Чоловік прийшов з роботи, обіду немає, мене теж. Обурювався сильно. Але я вирішила не зупинятися. Записалася в салон, змінила одяг. Стала рідше у чоловіка питати, як у нього справи, його дрібні прохання, типу – принеси води та інше, не виконувала.

Знаєте, що дивно, він почав змінюватися. Він став мною цікавитися, турботу якусь проявляти, подарунки став дарувати, став рідше затримуватися вечорами. Реально дивна чоловіча психологія. 

Related Post

Ніна Петрівна вишивала картини, поки чекала сина моряка… У неї були свої прикмети щодо вишивання…Ніна Петрівна вишивала картини, поки чекала сина моряка… У неї були свої прикмети щодо вишивання…

Скільки доводиться жінкам-матерям переживати за своїх дітей! І вік дітей тут не грає ролі, в будь-якому віці діти залишаються для батьків дітьми. Знаю одну жінку у якої з чоловіком двоє

У мене пропала довіра до цивільної дружиниУ мене пропала довіра до цивільної дружини

Нещодавно в моїй родині, точніше з моєю дружиною коїться щось ні зрозуміле. Постійні розмови про своїх нових колег (більшу масу яких займають хлопці), нові знайомства на роботі, а також запрошує

facebook