Я потай від чоловіка відкладаю гроші, на той випадок, якщо мені доведеться піти від нього з сином

Я відкладаю гроші потай від чоловіка. Як ви розумієте, єдиної відповіді на кшталт «правильно» чи «неправильно» немає. Чому? Та тому, що ми всі живі люди і всі різні ситуації.

Моя позиція наступна – чоловік, людина настрою. У нього бізнес та дохід непостійний. Тобто, сьогодні може бути густо, а завтра порожньо. Працює чоловік один. Мені дає гроші на особисті витрати, плюс я трохи заробляю на своєму хобі.

Раніше я витрачала все під нуль. А тепер стала більшу частину відкладати, тому що не хочу почуватися залежною від чоловіка в ті моменти, коли ми сваримося, і він починає маніпулювати грошима.

Після першого такого скандалу, я ще сумнівалася: збирати чи не збирати, а коли сварки стали повторюватися, а маніпуляції тривали, то без подушки безпеки стала почуватися просто голою. У результаті чоловік остигає, і все повертається на круги своя.

Але ж колись може й не повернутися. А потім, після сварки він як з панського плеча: «ну гаразд, піди, купи, щось смачненьке», все одно дає гроші. Але цей момент мені особливо неприємний. Я розумію, що якщо раптом щось, то в мене нічого немає і прожити не зможу навіть одного дня.

Чому я коплю потай від нього? Насправді це не великий секрет. Я просто йому про це колись не сказала, а зараз уже не дуже хочу відкривати карти.

Але в моменти сварок я стала будувати собі ланцюжок страшних подій про те, як я із сином (у нас є ще дитина) будемо страждати від голоду та інше. Тому, подібна міра (скарбничка) допомагає мені менше нервувати, і завдяки їй не малюються страшні картини страшного майбутнього.

Я справді вважаю, що нічого поганого в тому, щоб відкладати гроші, які сама заробила чи дав чоловік на особисті витрати, немає. Дружина не дурить чоловіка і не бере в нього, наприклад, гроші на продукти, а сама потім відкладає їх.

Гроші на особисті витрати на те і гроші на особисті витрати, що дружина особисто ними розпоряджається. Хоче, витрачає все, а хоче, збирає.

Тепер я думаю, як підготувати чоловіка до цієї інформації, щоб він не образився і зрозумів, що сам спровокував мої такі настрої, своїми маніпуляціями.

Related Post

Про те, як втратити документи та гроші, але знайти кохання всього свого життя… думала, що таке неможливоПро те, як втратити документи та гроші, але знайти кохання всього свого життя… думала, що таке неможливо

Всім привіт!  Злегка підсіла на історії. Поділюся і своєю. Можна, звичайно, що-небудь напридумувати на 100 сторінок і роздути з неї розповідь або навіть романтичну повість, але напишу як є –

Я потрапив до боргової ями і тепер не знаю як з неї вибратисяЯ потрапив до боргової ями і тепер не знаю як з неї вибратися

Пропрацювавши на добрій посаді пів року, я захотів купити машину, про яку так давно мріяв. Збирати не хотілося, тоді й вирішив, що кредит у банку не такий уже й поганий

Я боюсь власного чоловіка, мало що йому в голову прийдеЯ боюсь власного чоловіка, мало що йому в голову прийде

7 років тому я вискочила заміж за Петра. Мені тоді ледь 18 виповнилося. Все починалося як в казці. Принаймні мені тоді так здавалося. Я була недосвідчена, молода, досить наївна та