Я потай від чоловіка відкладаю гроші, на той випадок, якщо мені доведеться піти від нього з сином

Я відкладаю гроші потай від чоловіка. Як ви розумієте, єдиної відповіді на кшталт «правильно» чи «неправильно» немає. Чому? Та тому, що ми всі живі люди і всі різні ситуації.

Моя позиція наступна – чоловік, людина настрою. У нього бізнес та дохід непостійний. Тобто, сьогодні може бути густо, а завтра порожньо. Працює чоловік один. Мені дає гроші на особисті витрати, плюс я трохи заробляю на своєму хобі.

Раніше я витрачала все під нуль. А тепер стала більшу частину відкладати, тому що не хочу почуватися залежною від чоловіка в ті моменти, коли ми сваримося, і він починає маніпулювати грошима.

Після першого такого скандалу, я ще сумнівалася: збирати чи не збирати, а коли сварки стали повторюватися, а маніпуляції тривали, то без подушки безпеки стала почуватися просто голою. У результаті чоловік остигає, і все повертається на круги своя.

Але ж колись може й не повернутися. А потім, після сварки він як з панського плеча: «ну гаразд, піди, купи, щось смачненьке», все одно дає гроші. Але цей момент мені особливо неприємний. Я розумію, що якщо раптом щось, то в мене нічого немає і прожити не зможу навіть одного дня.

Чому я коплю потай від нього? Насправді це не великий секрет. Я просто йому про це колись не сказала, а зараз уже не дуже хочу відкривати карти.

Але в моменти сварок я стала будувати собі ланцюжок страшних подій про те, як я із сином (у нас є ще дитина) будемо страждати від голоду та інше. Тому, подібна міра (скарбничка) допомагає мені менше нервувати, і завдяки їй не малюються страшні картини страшного майбутнього.

Я справді вважаю, що нічого поганого в тому, щоб відкладати гроші, які сама заробила чи дав чоловік на особисті витрати, немає. Дружина не дурить чоловіка і не бере в нього, наприклад, гроші на продукти, а сама потім відкладає їх.

Гроші на особисті витрати на те і гроші на особисті витрати, що дружина особисто ними розпоряджається. Хоче, витрачає все, а хоче, збирає.

Тепер я думаю, як підготувати чоловіка до цієї інформації, щоб він не образився і зрозумів, що сам спровокував мої такі настрої, своїми маніпуляціями.

You cannot copy content of this page