fbpx

Я потрапила у лікарню зі своєю невеликою пенсією. Виявилося, що лікарка спеціально виписала мені дорогий препарат, хоча він має копійковий аналог

Мене звати Марина. Вік – бальзаківський з хвостиком. Вирішила написати про те, що обурило і образило мене під час лікування.

Звичайно, коли всі думки спрямовані на те, як би швидше хоч щось зробити з жахливими хворобливими симптомами, тверезо міркувати не завжди виходить. Але раптом, прочитавши мою розповідь, у когось вийде? Хочу сподіватися.

А все дуже просто. Два місяці тому я звернулася в хорошу обласну поліклініку з приводу проблем з шлунково-кишковим трактом. Звернулася причому до дочки своєї доброї знайомої, яка працювала там гастроентерологом, яка добре розуміла моє пенсійне матеріальне становище.

Ольга дійсно уважно мене вислухала, оглянула і призначила лікування двома препаратами, сказавши, що вони середньої дорожнечі.

Я звернулася в кілька аптек, порівняла ціни і з’ясувала, що двотижневий курс одного препарату обійдеться мені приблизно $ 45, а іншого близько $ 25. Дохід мій в місяць становить $ 130. А ще, між іншим, потрібно за квартиру заплатити.

Самопочуття погане. Робити нічого. І я зважилася, купила, як тепер кажуть, по платівці того і іншого засобу, витративши половину суми.

На жаль, на наступний же день стан погіршився ще більше і з вечірньою «каретою швидкої допомоги» я відправилася в стаціонар.

Лікарня в наш час теж задоволення не дешеве, але, у всякому разі, крапельниці допомагають швидше таблеток.

Прокапали я 10 днів і мій лікуючий лікар, дуже літня дама, запропонувала мені замінити деякі препарати на таблетовані. Тут я і згадала, що у мене є вже куплені ліки, показала їй їх і запитала:

– Чи можливе використання ось цих, уже куплених і так недешево обійшлися таблеток?

Марія Олександрівна дістала зі столу упаковку таблеток, простягнула мені і приголомшила відповіддю:

– Вам чудово підійдуть ось ці таблетки. Подивіться і порівняйте, за складом вони нічим не відрізняються від тих, що у вас є.

Правда, до ваших ще додана вітамінізація, яка допомагає зміцнити волосся. А коштують вони всього $ 1 на двотижневий курс.

Я засмутилася, здивувалася і ледве змогла запитати, навіщо ж інший лікар, знаючи про мої «великі» доходи, призначає дорогий препарат при наявності дешевого аналога.

Я б ще зрозуміла, якби вона мені продавала медикаменти сама, але я ж могла купити їх в будь-якій аптеці.

Виявляється, лікарі укладають договори з кампаніями виробниками і постачальниками просто на поширення препарату і, де б він не був куплений з їх рецепта, мають деякий відсоток з продажу.

Ось така арифметика. Але ж можна і народними засобами піклуватися про своє здоров’я, багато видань і сайтів, де докладно розповідають, як поліпшити волосся, позбутися від кашлю або поліпшити стан шкіри. І все це практично безкоштовно! Тому, якщо вам буде не важко, перш ніж купити ліки, запитуйте про аналоги і ціни на них.

У наших лікарів, звичайно, не найвища заробітна плата, але нехай їм допомагають люди з великим доходом, ніж моя пенсія.

Related Post

Мені казали, що перший крок роблять тільки меркантильні дівчата, мовляв сама намагається, значить грошей хочу… дурістьМені казали, що перший крок роблять тільки меркантильні дівчата, мовляв сама намагається, значить грошей хочу… дурість

Чоловіки, будьте чоловіками, зробіть уже перший крок! Хлопцям набагато простіше живеться, ніж дівчатам. У суспільстві не прийнято, коли дівчина робить крок першою. А якщо і робить, то чоловік сприймає це

– Люба, Світлано, я не прийшов на перше побачення тому що порвав штани…– Люба, Світлано, я не прийшов на перше побачення тому що порвав штани…

Моя подруга, Світлана, вийшла заміж за Івана в двадцять два роки. З майбутнім чоловіком зустрічалася два роки, і не було такого випадку, щоб Іван запізнився на побачення, крім першого. Своїми

facebook