Я поверталась із роботи, коли почула, як кричать кілька жінок. Виявляється, вони натовпом мало не напали на мою Арину, яка каталася на гойдалці. Я підійшла ближче і спитала, що сталося. Виявилося, що з охочих покататися на гойдалках, як і завжди, вишикувалася черга. Коли підійшла черга моєї доньки, її намагався відштовхнути малюк років трьох. Причому мама цього хлопчика не тільки не зробила зауваження своїй дитині, а й напала на мою, сказавши, що такій “коняці” не місце на дитячому майданчику, і вона має поступитися місцем молодшим

Мене завжди дуже дратували жінки, які вказують чужим дітям, як їм поводитися. Нещодавно з такими матусями зіткнулася моя дочка Арина. До речі, цього року вона пішла лише у другий клас.

Вчора Арина разом із подружками грала на дитячому майданчику у дворі нашого будинку. Я дозволяю дочці гуляти в межах видимості з нашого вікна – за нею постійно наглядає бабуся, моя мама.

Я поверталась із роботи, коли почула, як кричать кілька жінок. Виявляється, вони натовпом мало не напали на мою Арину, яка каталася на гойдалці. Я підійшла ближче і спитала, що сталося.

Виявилося, що з охочих покататися на гойдалках, як і завжди, вишикувалася черга. Коли підійшла черга моєї доньки, її намагався відштовхнути малюк років трьох.

Причому мама цього хлопчика не тільки не зробила зауваження своїй дитині, а й напала на мою, сказавши, що такій “коняці” не місце на дитячому майданчику, і вона має поступитися місцем молодшим.

А моїй дівчинці, на хвилинку, всього вісім років, і вона не виглядає як зовсім доросла! При всьому цьому маму маленького грубіяна підтримали ще кілька матусь. Очевидно, вони разом прийшли до нас на майданчик із сусіднього будинку. Ця ситуація прямо-таки розгнівала мене.

Загалом, вийшов конфлікт світового масштабу. Розлючені матусі стверджували, що моя дочка – хамка, і її час здати до спеціального закладу на перевиховання.

Цікаво, що хамили та навіть матюкалися при цьому виключно дорослі жінки. Я вирішила, якщо подібна ситуація ще раз повториться, порушуватиму питання про зведення паркану навколо нашого двору. Тоді «розумні» матусі й близько не зможуть підійти до нашого майданчика.

You cannot copy content of this page