Я познайомила подругу зі своїм хлопцем, і в перший же день вона ніби ненароком, стала розповідати про мої страждання на рахунок повноти

З подругою перестала спілкуватися через її дивну поведінку. Дружимо давно, завжди вважала її порядною людиною, мабуть, просто не помічала її справжньої натури.

Нам по 25 років, ми обидві незаміжні, хоча я нещодавно познайомилася з хлопцем. За останній рік я набрала зайву вагу, цілих 6 кілограмів. Сіла на дієту, почала робити зарядку вранці, але поки що результату немає.

Подруга мене дуже підтримувала: шукала в мережі нові методи схуднення для мене, навіть запропонувала бігати вранці, щоб підтримати компанію, ми разом їли корисну їжу. Я вірила, що це спрацює.

Коли мені не вдалося скинути хоч трохи вагу, мама сказала, що потрібно перевірити здоров’я, перш ніж займатися самолікуванням і сидіти на шкідливих дієтах.

Адже до такого результату могли спричинити збої в організмі, але я продовжувала голодувати, стала дратівливою. Саме тоді я й познайомилася з Андрієм.

Я йому сподобалася і така яка є, адже він не бачив мене стрункою, але я все одно не припиняла займатися спортом, зовсім перестала їсти увечері, хоча це дуже складно. І тут подругу як підмінили.

Вона стала постійно заспокоювати мене, говорити, що так мені навіть краще, і нема чого повертати колишню вагу. Натомість сама почала ходити на фітнес. Її підтримка наче кудись зникла.

Я познайомила подругу зі своїм хлопцем, вона наполягала, і в перший же день ніби ненароком, стала розповідати про мої страждання на рахунок повноти. Мені було соромно, я не люблю цю тему і намагалася перевести розмову на щось інше, але вона постійно поверталася до цього.

Ми сиділи в кафе, і коли робили замовлення, подруга весь час повторювала: «Тобі цього не можна, ти й так товста, замов собі зелений чай». Коли я стала обурюватися, сказала їй, що сама знаю, що мені потрібно, а вона зробивши здивовані очі сказала: «Завтра ж знову плакатимеш, що не можеш схуднути».

Ось як тепер дружити з нею? Навіщо вона це говорила, ми ж не вдвох були? А я вважала її своєю найкращою подругою.

 

You cannot copy content of this page