Я познайомився з дівчиною, і навіть не спитав як її звуть і телефон теж… Я так довго її шукав, і стався дивний випадок

У той день я сидів удома роздратований і злий. Ось уже кілька днів до ряду я шукав номер однієї дівчини, яка шалено мені сподобалася, але ніхто його не знав. Просто шпигунка якась!

Всі мої знайомі відповідали, що не знають або що у них тільки старий її номер. Мені нічого іншого не залишалося як сидіти і лаяти самого себе. Дурень, ідіот не рішучий, розмазня, з дівчиною не зміг познайомитися, навіть номер її не зміг знайти, я нагороджував самого себе невтішними епітетами і придумував нові. Дзвінок пролунав як постріл, я ні від кого не чекав дзвінка, справ ніяких не передбачалося …

-Вітання! Ти не дуже зайнятий зараз? -В трубку полилася чарівна музика її голосу.

-Ти де номер взяла? – Сказав я дурницю, як ніби це найважливіше зараз.

-Я ось вже який день хочу зателефонувати тобі, але ніхто не знає твого номера …

Я белькотів в трубку якусь дурницю, благаючи Бога щоб вона тільки не пропала, чи не відключилася, не зникла з мого життя. Вона щось говорила мені, щось розповідала, але половини слів я не чув, не розумів, я сидів у кріслі і з вдячністю слухав її голос.

-Так ти зможеш приїхати? Почув я останню фразу і зрозумів, що мене кудись запрошують.

-Куди?-Задаю я чергове дурне питання.

Чортівня якась, я все більше нагадував самому собі джерело дурниці!

-Ні, ні, я їду, говори адресу, – сказав я.

В кінці-кінців яка мені різниця куди, аби до неї по ближче. В той момент я готовий був поїхати куди завгодно, хоч на край землі, хоч в пекло, аби до неї, такої чарівної, такої привабливої … Через кілька хвилин я мчав на зустріч своїй мрії, на зустріч своїй долі.

На порозі стояла вона, така ж чарівна як завжди і щось говорила, але я знову її не чув, в усі очі розглядаючи її красу.

Ей! Ти взагалі чуєш мене, -Нарешті Наташка помітила мій розгублений вигляд.

Виявляється знайома залишила їй дитину, а сама зникла і сьогодні, через три дні почали дзвонити якісь малолітки і погрожувати. Дитина чистенька і доглянута гралася в цей момент з її дочкою. Маленький клубочок життя навіть не розумів що з ним відбувається і чогось там белькотів своєю дитячою мовою, сміявся.

-Вона клялася, що на пів-дня тільки, а мені все одно не було чим зайнятися, от і погодилася на свою голову, -пояснює Наташка.- Вони зараз приїдуть.

В її очах стояв страх за себе, за свою дитину. Як я зрозумів, батько цієї квочки і слухати нічого не хотів, він вважав Наташку подружкою його недолугої дружини і звинувачував у всіх гріхах.

Незабаром у двері подзвонили і на порогу постав він сам з ще двома друзями. Наташка розповіла йому як все сталося, що вона і знати толком не знає його дружину, привела, мовляв, подружка загальна … На мій подив хлопець досить спокійно сприйняв цю розповідь, подякував за участь, за те, що пригледіла за дитиною і простягнув кілька купюр.

-Ну ось бачиш, ще й заробила як нянька, а ти боялася, – мовчання, після того як двері за хлопцем зачинилися.

-Спасибі тобі. Я просто не знаю як би вони повелися, якби не було тебе, та я сама не знаю що б робила з такою юрбою! Я трохи не знепритомніла коли їх побачила, -стала дякувати мене Наташка.

Ми сиділи на кухні і пили чай. Дівчина бігала по кухні, не знаючи чого б ще мені такого запропонувати.

-Ти прости, на вулиці вже ніч, може ти залишишся? Раптом матуся приїде і їй не сподобається, що дитину забрав тато? -Наташка подивилася з надією мені в очі.

Ну звичайно я залишуся, я готовий стати її охоронцем, і на тільки на цю ніч, подумалося мені в той момент, але в слух я тільки скромно погодився. Зі мною коїлося  щось дивовижне, щось надзвичайне, мені не хотілося як зазвичай нахабно поводитися, почали жартувати, не хотілося хоч поспішати як в інших подібних випадках, я щасливий був від одного її виду, від звуку її голосу ..

Related Post

Хлопець вважає, що ми ще надто несамостійні, щоб одружуватисяХлопець вважає, що ми ще надто несамостійні, щоб одружуватися

Ми з хлопцем зустрічаємося шість років, з них чотири роки живемо разом, але він до цих пір не хоче робити мені пропозицію. Пояснює це тим, що ми студенти, живемо в

facebook