Перейти до вмісту

Я працювала візажистом і ще ні разу так нахабно до мене не зверталися. Але клієнтка таки отримала бажаний результат

Я уже років 5 працювала в салоні візажистом. Мені подобалося творити, робити людей красивими. Були різні клієнти, більшість робили макіяж тільки по святам або для якихось особливих подій. Тому все, що я пропонувала з радістю приймали, покірно слухали поради і в цілому зверталися ще і ще, рекомендували мене друзям.

Одна дамочка записалася на макіяж. Каже що хотіла б щось особливе, адже це для весілля. Викликала мене додому до себе. Наче б не зовсім гарно нареченій по салонам бігати в 5 ранку. А мені в 4.30 їхати на інший кінець міста нормально?

Ледь приїхала, наречена проспала і похапцем мила голову. На ній були ще залишки вчорашньої косметики після дівич вечора.

Я приступила до роботи, зазвичай на макіяж у мене йде 1-2 години. Але роблю я його треба сказати бездоганно. Відкрила кейс, протерла щіточки і відразу наткнулася на порцію критики від дамочки про те, що в мене буцім-то вони брудні. Протерла в неї на очах. А вони всеодно каже – брудні. А вони не брудні, вони використовувалися для пігменту – це такі тіні, вони з синтетичних щіток не вимиваються.

Далі гірше. Почала фарбувати, а її обсипало. Питаю, можливо алергія є на щось. А там виявляється цілий букет. Я роздратована змиваю все і починаю використовувати недешеві засоби, які не шкодять чутливій шкірі.

В процесі вона мене постійно поправляла, казала як потрібно, вносила свої правки, і хоча я попереджала що так робити не варто, вона все ж захотіла щоб було на її манер. Так як зтріпала мені душу ця дамочка, мабуть ще ніхто мене так не ображав. Я нафарбувала їй пів обличчя так як хотіла я, іншу половину по її порадам. Чи варто казати що вийшло. Думала, покажу різницю, то вона зрозуміє що краще підкоритися і я зроблю все в кращому вигляді.

Такого скандалу я не чула. Вона сказала що відмовляється платити, що не треба нічого доробляти і зажадала, щоб я змила ту половину, що була її творінням. Платити вона точно не збиралася, як я зрозуміла. Зійшлись на тому, що я безкоштовно переробляю макіяж і вона щаслива іде на весілля.

Я просто змила свій мейк, залишивши їй те, чого вона заслужила. Можливо з мого боку було жорстоко так чинити. Але буде знати, як тратити чужий час і при цьому обманювати людей на гроші.