fbpx

Я працюю у відділі дитячих іграшок, а мій чоловік думаю, що я там зваблюю інших чоловіків і тому втомлююся. А якось сказав, що якщо дитина народиться, він обов’язково зробить тест на ДНК

Мені дуже потрібна порада з боку з приводу моїх відносин з чоловіком. Це я перебільшую або у нас дійсно не все гаразд.

Ось один з випадків стався сьогодні. Він зустрів з роботи мене (працюю в ТРЦ у відділі дитячого одягу). Приходимо додому і я кажу,  втомилася, тому що на роботі у нас сивіти не можна – такі правила для продавців. А працюю я по 11 годин, так що навантаження відчувається.

А він мені відразу у відповідь: «багато де ходила, всім привіт передала, потрібно менше базікати з подружками з сусідніх відділів – тоді і втомлюватися не будеш. А може ти і не тільки з подружками говориш».

Раніше я від таких слів вибухала відразу, а тут вирішила – промовчу і я буду говорити спокійно. Кажу, мовляв, а чому такі думки відразу, хіба я привід дала так думати? Чому ти не подумав і не сказав якось інакше, не підтримав, не поспівчував? Він замовк.

Він тут недавно збирається в спортзал, а я йому кажу: «залиш карту, я хочу насіння і заодно куплю продуктів в супермаркеті».

Так він собі щось надумав і не поїхав нікуди, пояснивши це тим, що я буду ходити одна і незрозуміло з ким спілкуватися, а так він мені нібито допоможе покупки додому занести.

Ще чоловік нерідко риється в моєму телефоні, перевіряє смс і дзвінки – раптом я з ким листуюся? Якось мені сказав, що якщо дитина народиться, він обов’язково зробить текст на ДНК. Було, м’яко кажучи, прикро таке чути. Хоча я живу з ним не перший рік і він знає кожен мій крок, але рідко куди відпускає мене одну. І постійно, що якби, відразу думає про погане, ревнує взагалі без будь-яких причин.

Я намагаюся ставитися до цих його примх з розумінням, але вже відверто втомилася від всього цього. Він мені розповідав колись, що його раніше не раз обманювали дівчата, але ж це було до мене, а я тут при чому? Напевно, у нього на цьому тлі розвинулися комплекси і ось в цьому причина його ненормальною ревнощів.

Що мені робити? Терпіння не завжди вистачає, я ж теж жива людина і не хочу кожен день доводити і так очевидні речі. Чи можна змінити людину, побороти ревнощі, зробити його більш впевненим у собі?

Related Post

Дитина чоловіка від першого шлюбу зі своєю матір’ю постійно перебуває в нашій квартиріДитина чоловіка від першого шлюбу зі своєю матір’ю постійно перебуває в нашій квартирі

Ми з чоловіком живемо разом з його дитиною від попереднього шлюбу. Точніше, дитина живе половину часу у мами, половину у нас. Чоловік дуже любить дитину, балує. Я не заперечую, мені