Я пробачив зраду дружини і ми все ще живемо разом

Ось і минуло вже майже 3 місяці з того дня, як я дізнався про зраду дружини. Що вам сказати. Живемо! І не погано, живемо! Краще, ніж до цього. Дружина моя намагається всіма способами мене підтримувати, як не крути, а депресія це гидота ще та. Нічого, витримаю.

Чесно кажучи, вона поводиться, ніби нічого і не було, а, можливо, вона і має рацію в цьому. Навіщо лізти до мене і заглядати винно в очі, нагадуючи цим щоразу про минуле. Дім, робота, дітки – зайнятися є чим. Вона виконує роль господині на всі 100% із плюсом.

Що ж до мене, то я з чистого аркуша будую наше з нею життя. Більше вдаюся у подробиці її життя, намагаюся не проґавити жодної деталі, але без причіпок. Іноді в голову влазять думки: «де вона, як і з ким», але потім думаю, що вона ж на роботі, і все втихомирюється.

Спілкуємось із нею часто вдень, телефонуємо одне одному. Я перебрав усі наші спільні 10 років по хвилині, і знайшов купу своїх недоліків, тепер їх не допущу більше.

Взяв за правило собі – дарувати їй квіти часто і без приводу, роблю так 3-4 рази на місяць. Хтось може посміється, а мені це приємно, дарувати їй щастя! Вона жінка, моя улюблена жінка! Мати моїх, наших дітей. Тож у сімейному побуті все налагоджується.

Одне трохи напружує. В інтимному плані. Я почав її якось побоюватися, чи що. Нерішучим став. І, мабуть, вона це відчуває. Ляжемо ввечері і лежимо мовчки телевізор дивимося. Я від неї чекаю на активність, а вона від мене. Іноді так і засинаємо, надувшись одне на одного. Напевно, це дрібниці, але напружено.

Іноді в голові з’являються картинки з того дня. Але вони так само швидко і зникають, тому що ми любимо одне одного, і у нас є для кого жити разом, для дітей. І з серії гумору – якщо я нічого сам не бачив, то значить цього і не було.

І я їй вірю: вона мене любить і більше не зробить так. Це була помилка. Так, дуже боляче, але всі живі та здорові. І головне ми разом, ми не розбіглися. Отже, якщо любиш, все вибачиш і зможеш. Головне, тягнути разом в один бік і все буде чудово! Успіхів вам усім і моя порада – не поспішайте все руйнувати, спробуйте відновити.

Related Post

Я йому відповідаю голосно і чітко, що ось буквально на моїх очах стає на одного вільного чоловіка більше, уявляєш?! …Я йому відповідаю голосно і чітко, що ось буквально на моїх очах стає на одного вільного чоловіка більше, уявляєш?! …

Їду в Аероекспрес, а переді мною бурхливо з’ясовує стосунки одна молода сімейна пара. Сварка за всіма правилами: тут і кидання телефоном (в чоловіка), і виривання сумок (жінкою), і легка бійка,