Перейти до вмісту

Я пройшла всі стадії «старої діви»: спочатку надія на прекрасного принца, потім невпевненість в собі (я нікому не цікава), відчай. Потім розлютилася, взяла себе в руки і вирішила сама формувати своє майбутнє

  • від

Як я «загадала» собі чоловіка.

Це чудова історія про те, як я зустріла свого коханого чоловіка. Років до тридцяти я зовсім не журилася відсутністю другої половинки й жила у своє задоволення. Але після тридцятиріччя почала замислюватися про своє сімейне гніздечко. А чоловік мені все не зустрічалася на шляху.

Я пройшла всі стадії «старої діви»: спочатку надія на прекрасного принца, потім невпевненість в собі (я нікому не цікава), відчай. Потім розлютилася, взяла себе в руки та вирішила сама формувати своє майбутнє.

Спочатку я детально продумала всі якості, якими повинен володіти мій чоловік, і розписала все по пунктах. Потім я візуалізувати своє сімейне життя, входила в стан щасливої та коханої жінки. І, нарешті, – відпустила своє бажання.

Через кілька місяців на відпочинку я познайомилася з чоловіком. Після тривалого спілкування ми зрозуміли, що ми – половинки єдиного цілого.

Готуючись до весілля, я випадково знайшла складений раніше список бажаних якостей майбутнього чоловіка. Як же я здивувалася, побачивши, що всі пункти написані про мого нареченого!

Зараз у нас є два маленьких синочків, а той список я зберегла. Він нагадує мені про те, що майбутнє – в наших руках, потрібно тільки зробити невеликі зусилля і мрія обов’язково збудеться!