Я прокинувся з однією зі своїх коханок голі на дивані, а поруч, у кріслі, міцно спить її батько

Моя відпустка в селі! Зрада починається з образи чи дурості. Не завжди вистачає розуму вибрати тих самих. Але мова не про це. Отже, почалася зима і моя пасія мене довела до зради. Я витрачав гроші на її освіту, одяг, гігієну, косметику і т.д. Такі ось відносини. І тут мені бойкот.

І так їсти неможливо, що вона готує, і близькість не дуже, так ще вона захворіла на зіркову хворобу. Бачте подавай їй новий рік в Таїланді або не їжі, не ліжка. Я не обламався і просто поїхав на дачу. Кажуть, в селі немає роботи, так ось за ці півтора місяці я і заробив, і розважився, і відпочив.

Тут як у пісні – в окрузі з’явився чудовий сусід. Комусь тарілку підключив, комусь комп’ютер полагодив, комусь ноутбук від вірусів почистив, комусь інтернет провів, комусь вікна проклеїв і т.д.

І відразу згадується весела історія. Мені подзвонили і попросили налаштувати інтернет в сусідньому селі. Дорога була засипана снігом і я поїхав на лижах, вже смішно. Мене зустріли особливо тепло, так як з’ясувалося, що поки я їхав на лижах до них, в тих краях вовки роздерли собаку.

Звісно господарі сказали, що я залишаюся на ніч і це не обговорюється. Роботи було багато. Довелося і Віндоус заново поставити, і віруси чистити, і залізо. До двох ночі я тільки почав інтернет налаштовувати і зайшла дочка господарів, які вже спали.

Поки я все налаштовував і приєднував, ми розговорилися. З’явився інтернет, завантажили кіно і стали дивитися під каву з коньяком. Звісно незабаром ми опинилися у ліжку. Нічого особливого, але зрада відбулася.

А тим часом мене схоже вже вирішили посватати. Так як до своєї дачі я не без хитрості дістався тільки через три дні, задоволений як фізично, так і фінансово. І тут знову з’явилися ділові відносини – в місцевому клубі перестали працювати колонки, я все зробив і мені прохід став вільний, а також всім бажаючим підказали, щоб до мене не лізли.

І я на наступній же дискотеці з’явився в спортивках (в селах так не прийнято) і відразу з двома дівчатами (з тою, якій налаштовував інтернет була ще й сестра). І ми запалювали всю ніч безперервно втрьох, пили тільки коньяк і звісно їм довелося зависнути у мене тепер через вовків.

Вдень вони готували і прибиралися у мене, а я халтурив, а ввечері тусувалися по повній програмі. І ось настав час Нового року. Зрозуміло, куди мене запросили і хто.

Тільки незрозуміло було, мене хочуть відразу на обох одружити? Але не важливо, важливо було, що такі відносини мені сподобалися, хоча це ще й була зрада. Так ось, зустріли в колі сім’ї, потім в клуб, потім до мене і потім я вже не пам’ятаю як ми повернулися, але пам’ятаю ранок! Прокидаюся і відчуваю, що я голий і явно не один, з кимось із сестер. Але напружує хропіння … Відкриваю очі і … Картина Рєпіна! Я з однією зі своїх коханок голі на дивані, а поруч, у кріслі, міцно спить її батько!

Я не пам’ятаю, скільки часу, але одяг я насилу розшукав, намагаючись нікого не розбудити, незабаром коханка встала і приготувала мені поїсти і я швиденько ретирувався. Це було вже занадто.

Незабаром пристрибала моя, вибачалася, хотіла відновлювати відносини. Та й у ліжку стало краще. Щоб зрада не розкрилася, я швидко відвіз свою в місто. Але цим відносинам уже підходив кінець. Чесно кажучи, я б краще зустрів би ту саму років у 16-18 і прожив би з нею до смерті, ніж згадувати дикі історії про відносини з багатьма, про близькість, про зради і т.д. Воно того не варто.

Related Post

І ось я не можу зрозуміти, їй потрібно дати час, чи я їй зовсім нецікавий?І ось я не можу зрозуміти, їй потрібно дати час, чи я їй зовсім нецікавий?

Знайшов дівчину у соціальній мережі, запропонував познайомитися, вона була не проти. Діалог у нас почав зав’язуватися дуже швидко, вона також виявляла ініціативу: ставила запитання, уточнювала, змінювала теми. У нас було

Бабусю, Оленка в лікарні, дитинку мою.., – стиснувши зуби, процідив ВітькаБабусю, Оленка в лікарні, дитинку мою.., – стиснувши зуби, процідив Вітька

Все село гуляла на весіллі Мироненків. Оленка в білій сукні, Віктор у своєму темно-синьому костюмі з величезною білою півонією в петлиці. Красень, а не жених. Точніше, наречений – красень. Все