Я просто хочу повернути ту плаксиву, ревниву пристрасну дівчинку, якою вона була ще тиждень тому

Все почалося 9 місяців тому. Ми познайомилися з нею в інтернеті, трохи поспілкувалися, потім вона зникла на 2 тижні, згодом знову написала мені, тоді все і почалося.

Спочатку я не хотів нічого серйозного. Для мене це були скоріше тимчасові стосунки, для неї також. Але через якийсь час я зрозумів, що шалено закохався. З нею теж це сталося. Ми іноді сильно сварилися, але це лише додавало вогню та інтересу до стосунків.

Ми постійно розмовляли телефоном, листувалися, часто гуляли, і тижня не проходило, як вона шалено за мною сумувала. Ми не займалися інтимом цілих пів року, вона говорила, що не готова, але й мені було все одно, ми просто дуже любили одне одного.

Йшов час, практично нічого не змінювалося, стосунки були такі ж строкаті та яскраві, як я й казав, ми сварилися, іноді навіть доходило до розлучення, але пізніше розуміли, що не можемо, одне без одного, і все ставало на свої місця. Після першого разу, вона почала плакати і говорити мені, що я її кину, говорила, щоб я заприсягся що цього не зроблю. Я, звичайно ж, присягнувся.

Настав травень, ми стали рідше бачитися (іспити), але часто говорили, в цілому все було чудово. І ось буквально пару днів тому, за одну ніч, її ніби підмінили, вона стала брутальною, розмовляла зі мною дуже дивно, ніби я чужа людина. Коли я питав, що ж сталося, вона відповідала, що в неї такий настрій.

Перший день я не надав цьому серйозної уваги, але наступного дня все стало ще гірше. Вона говорила мені, що дуже зайнята, і при цьому гуляла зі своїми подругами, як виявлялося потім.

Я почав нервувати, переживати, що вона мене розлюбила і знайшла іншого, я вирішив запитати її про це. Вона відповіла, що любить мене, нікого не знайшла. Минув ще день чи два, ми говорили все рідше.

Якось ми розмовляли про те, що ми не бачимося (тоді ми домовлялися погуляти, але вона пішла гуляти з подругою, сказала мені, що забула про те, що ми домовлялися). Я почав на неї сваритися, мовляв, що за таке ставлення до мене? Вона грубо мені відповіла: “з ким хочу з тим і гуляю”. Після цього я крикнув щось начебто — «бувай, не дзвони мені більше! ».

Через час вона мені зателефонувала і сказала: “Я люблю тільки тебе”. Я знову почав питати, що сталося? Вона сказала: “Не знаю що трапилося”. І так щоразу. І ось сьогодні, вона мені зателефонувала, ми говорили, все більш-менш налагодилося.

Я вирішив знову запитати у неї про це (до того ж у цей день вона була напрочуд спокійна). У підсумку на запитання: «Чи любиш ти мене? », – вона відповіла, що любить, але не так сильно.

І як це розуміти? Потім вона сказала, що хоче зробити паузу, розмовляти зі мною телефоном, листуватися, але не гуляти. Так само вона передбачає, що це через стреси. Ще вона каже, що не скучила за мною, при цьому не знає в чому проблема.

Я не знаю, що робити вже, до кого звертатися, продовжувати стосунки? В останні дні я рідко виходжу з дому, майже нічого не їм, не можу змусити себе не те що працювати, а навіть погуляти, розважитися якось. Навіть не хочеться лягти та лежати. Просто нічого не хочеться. Їжа стала одноманітною та несмачною. Хорошій погоді, прибутку, друзям, я більше не тішуся.

Ми розмовляємо з нею кілька разів на день телефоном, але мені цього мало. Вона сказала зробити паузу до серпня! Не бачитись до серпня! Я цього не витримаю. Я просто хочу повернути ту плаксиву, ревниву пристрасну дівчинку, якою вона була ще тиждень тому.

You cannot copy content of this page