Я просто шалено ревную хлопця, але не до інших дівчаток, а до його сестер!

Моя історія може здатися дурною, але для мене це реально проблема, з якою я сама ніяк не можу впоратися.

Зі своїм хлопцем ми разом майже рік, я його дуже люблю, він мене, здається, теж. У нього є рідна та двоюрідна сестри (ми однолітки, нам усім по 19-20 років). І ось у його сестрах вся проблема: у мене неймовірні ревнощі до них. І на це є вагомі причини.

Річ у тому, що коли ми з ним не разом, Мишко весь час проводить із ними. Незрозуміло, що він знаходить із ними спільне – вони ж дівчата, а він хлопець! Але спілкування у них триває. До того ж він постійно в розмовах їх приплітає, до місця і не до місця, що дуже дратує.

Що б я не зробила, він порівнює мене з ними, причому це порівняння далеко не завжди на мою користь. Виводить із себе, коли розумієш, що не відповідаєш якимось його ідеалам, які він бачить у своїх сестрах.

Я не істеричка і розумію, що це його родички, що це частина його життя, але я такого не можу прийняти, не можу постійно терпіти ці порівняння та відчувати себе ущербною на їхньому фоні. До того ж я змушена конкурувати з ними за його увагу та час, а це вже в жодні ворота не лізе!

Купу свого вільного часу, який він міг би провести зі мною наодинці, він витрачає на сестер, допомагає їм з комп’ютерами та будинком, обговорює якісь їх особисті питання. Або тягне їх з нами всюди, куди можна і не можна, так що побути наодинці ми не можемо.

Я просто шалено ревную хлопця, але не до інших дівчаток (тут до нього причепитися не можна, визнаю), а до його сестер! Нічого не можу з цим зробити, начебто можу забути, але він обов’язково нагадає. Мені навіть дивитись на їхні спільні фото неприємно. Поки що стримуюсь з останніх сил, але відчуваю, що скоро не зможу це терпіти.

Related Post

Постійно вимагаю від себе щось робити, навіть у вихідніПостійно вимагаю від себе щось робити, навіть у вихідні

Хочу поділитися з вами історією про своє нав’язливе почуття обов’язків перед собою. Мені 19 років, я навчаюся на третьому курсі та працюю, у 17 років переїхала до іншого міста і

– Закохалася по скайпу, як дівчисько років 15– Закохалася по скайпу, як дівчисько років 15

Вітання. Я чоботар без чобіт. Допомагаю людям, а собі не можу. Ситуація в принципі стандартна, але я в глухому куті. Тому, що зрозуміла, що закохалася … і напевно по справжньому,