fbpx

Я пристойно заробляла, в якийсь момент на моєму шляху був альфонс, жив за мої кошти, але я з цим впоралася. Найгірше,що я могла уявити сталося саме з моєю дочкою, коли сусідська дівчинка познайомила її з “поганими хлопцями”

Складно почати. Мені 46 років. В житті було багато і різного. Перший чоловік помер в 34 роки, другий пішов від мене через побутових і фінансових проблем. Від третього пішла через його небажання підтримати в складній ситуації.

Я тоді пристойно заробляла і не звертала уваги на те, що він працює, а грошей в будинок не приносить. Як потім з’ясувалося, він грав в казино. Коли він в черговий раз залишився без роботи, він захотів працювати в мене, і ми почали пристойно заробляти. Мій бізнес продовжував розгортатися.

Дочка від першого чоловіка з понеділка по п’ятницю жила з моїми батьками, а на вихідні я забирала її до себе і була мамою-святом. Я дуже багато працювала. Шкода було дитину, але все ж краще, ніж залишати її з нянями. Мені вдавалося добре забезпечувати дитину, вона щороку на все літо їздила в Європу, була розумниця, відмінницею.

А потім якось все збіглося. Буває ж таке. Сильно і надовго захворів батько. В той рік ми купили багато нерухомості і не було можливості відправити дитину в Європу, і вона поїхала в дитячий табір в Крим. Діти називали її заучкою, знущалися над її манерами, над тим, що вона читає Ніцше. Їй було 13 років. Звичайно, я забрала її і привезла до бабусі. І в цей момент все найстрашніше в моєму житті і почалося.

Сусідська дівчинка познайомив її з хлопцями з «поганою компанії». Я забрала дитину від бабусі. Наступний період мого життя інакше як кошмаром назвати не можна. Було все: дочка тікала з дому, була в розшуку з 14 років жила з 23-річним хлопцем, прогулювала школу. Згодом вона сама почала вживати якісь речовини. Весь цей час я боролася за її життя. Моя сім’я розвалилася – я просто пішла від чоловіка. Чекала від нього підтримки, а не отримувала.

До сих пір шкодую, що пішла. Дитину з цього кошмару я витягла, багатьох з її друзів, тих, хто вживав заборонені речовини, вже немає в живих, у деяких батьки померли раніше за них, а не витримавши горя. Моя дитина врятована. Це щастя. Вона зараз закінчує університет, скоро диплом. Працює. Зустрічається з хорошим хлопцем, своїм однокурсником, живе окремо.

Я намагаюся відновити бізнес і налагодити особисте життя. Хотілося б вірити в хороше продовження цієї історії, з роботою, думаю, я впораюся, але дуже хочеться мати сім’ю. Я пробувала завести серйозні відносини 4 рази (!) І безуспішно. За цей час мені довелося пережити багато зрад від друзів і родичів, багато шарахалися від мене як від прокаженої, через те, що у мене дочка була такою. Хтось зловтішався (багаті теж плачуть). Смерть батька.

Мені потрібна рідна людина поруч, той якому я зможу довіряти. Я виглядаю набагато молодше своїх років, чоловіки вважають мене красивою. Не можу зрозуміти одного, чому саме ця особисте життя не клеїться. Зовсім недавно, в січні закінчилася моя четверта спроба до сімейного щастя. Я зовсім не можу жити одна, життя для мене починає втрачати сенс. Не хочеться нічого, просто панічний страх самотності. Майже три роки останніх відносин не привели ні до чого. Я так втомилася і дуже боюся депресії.

Related Post

Залишив квартиру дружині при розлученні – моя мама та родичі сказали, що вона мене розвела, зрадниця, а я ганчіркаЗалишив квартиру дружині при розлученні – моя мама та родичі сказали, що вона мене розвела, зрадниця, а я ганчірка

Розлучаюся з дружиною. Жити почали дуже рано – мені 19 було, а їй 18, діти майже. Через два роки син народився, мої батьки допомогли квартиру купити, облаштуватися, перший час матеріально