Я психанув і поїхав сам, а потім тільки побачив як вона вибігала з під’їзду

Ми чудово прожили з жінкою 14 років спільного життя. Але як і у всіх пар, час від часу у нас настає так звана криза.

Майже 15 років в шлюбі, 2 дітей, просто так це не проходить. Звісно люди вже притерлися один до одного, не бояться виказувати свої обурення і претензії. Та в мене найкраща в світі жінка.

Кращої партії було шукати годі тоді, в день знайомства і весілля і тим паче не знайшов би і зараз. Та є в моєї дружини одна слабкість – довго збиратися.

Те, що вона по життю акуратна, навіть десь перфекціоністка це одне, але ж не можна так довго змушувати чоловіка чекати. От нещодавно сталося таке.

Я зібрався на корпоратив. Діти дорослі, а нам з жінкою іноді треба відпочивати. Призначено було на 6 вечора. О 5 вона вже була зібрана і переминалася з ноги на ногу.

Тимпаче що я попередив відразу, що о 5.20 ми виходимо з дому, що цього разу не бігти останніми. І що, вона, тільки уявіть собі, стала прасувати мені піджак.

Він їй здавався недостатньо опрятним, знайшла там на ньому якусь складочку, паралельно підправляючи макіяж собі. Тут щось потрапило в око, чи вія, чи шмат її шпаклівки, і поки я пішов прогрівати машину то в нас в будинку ледь пожежа не сталася.

Піджак згорів, вона почала перевдагатися, бо щось вже було не так, я на нервах. Та і словом посварилися. Я психанув і поїхав сам, а потім тільки побачив як вона вибігала з під’їзду.

Вечір пройшов чудово, але вдома на мене чекав розбір польотів. Я такий-сякий, але ж я попереджав, чого тепер ображатися, як дитина мала. Вічно в неї щось стається, чи я не правий був?

You cannot copy content of this page