Перейти до вмісту

Я робила їм шкоду, а насправді мачуха віднеслася до мене краще, ніж рідна мама

Мати поїхала на заробітки, я залишилася сама. З підтримки в мене була лише бабуся, як на надто шкодувала мене і вітчим, який після 10 років життя з мамою пішов до молодої і привабливої колеги.

Я реально думала що лишилася сам на сам з своїми проблемами. До Єгора я часто зверталася за порадою, іноді просила підкинути грошей. Він не відмовляв ніколи, хоча його морда жінка тільки народила і їм самим гроші потрібні були.

Я знімала квартиру невелику. Мене все влаштовувало, комунальні були зовсім мізерні, а плата за оренду зовсім смішною. Але власники вирішили продавати її. Тоді і почалися в мене неприємності. Сесія на носі, жити немає де, ще й цей карантин розпочався, в село до бабусі не виїхати.

От тоді то Єгор з Тіною мене і врятували. Незважаючи на те, що Єгор, мій колишній вітчим, по суті, нічим мені не зобов’язаний, забрав мене до себе жити. Вони знімали великий будинок, тому виділили мені окрему кімнату.

Тіна виявилася досить ніжною та люблячою. Мати її зовсім по іншому описувала. Тим паче, вона тільки народила синочка, і у неї було достатньо свої проблем. Тим не менше, вона стала мені мамою.

Вона допомагала коли я хворіла, тихцем давала гроші, якщо було потрібно. Навіть одяг свій подарувала, мій весь або малий був, або в селі в маминій хаті. Вона навіть допомогла сесію мені гарно здати. Теж вчилася на економіста, тому гарно розбиралася в цьому.

Раніше я ненавиділа її всім своїм серцем, бажала їй всього самого найгіршого. Тепер думаю, що Єгор недаремно пішов від мами до неї, вона дійсно дуже хороша. Не кожна мене б прийняла. Тим паче, що я спочатку вела себе жахливо.

Був час, коли я навіть налаштовувала його проти Тіни. Тепер моя мати дуже сильно злиться на нас всіх, не хоче спілкуватися зі мною. Але я і рада, тепер вона не буде отруювати життя Тіні і Єгору.