Перейти до вмісту

Я росла в дитбудинку. Заміж вийшла, як мені виповнилося 18. Так сильно мені хотілося мати свою власну сім’ю. За законом я мала отримати квартиру від держави, але я не знала всіх тонкощів закону, тому цей процес затягувався. Ми з чоловіком стали жити у квартирі його мами. Марія Сергіївна, на відміну від інших матерів, які були б не дуже раді такій невістці у своїй хаті, оточила мене своїм теплом та турботою. Вона допомогла мені розібратися з отриманням житла, без неї я б не впоралася. Вона стала для мене прикладом жіночої мудрості, навчила доглядати себе, навчила готувати, допомогла мені підготуватися до іспитів і вступити до університету

Я неодноразово чула історії про дівчат, у яких складаються погані стосунки з мамами чоловіків. Щодо мене, то мама мого колишнього чоловіка замінила мені рідну матір і стала одним із найрідніших і найближчих для мене людей. Вже майже сім років минуло з того моменту, як ми з її сином розлучилися, але наші стосунки з нею стали лише теплішими та міцнішими.

Її сина не влаштовує наше близьке спілкування. Він вважає, що я хочу отримати квартиру його матері.

Я росла в дитбудинку. Заміж вийшла, як мені виповнилося 18. Так сильно мені хотілося мати свою власну сім’ю. За законом я мала отримати квартиру від держави, але я не знала всіх тонкощів закону, тому цей процес затягувався. Ми з чоловіком стали жити у квартирі його мами.

Марія Сергіївна, на відміну від інших матерів, які були б не дуже раді такій невістці у своїй хаті, оточила мене своїм теплом та турботою. Вона допомогла мені розібратися з отриманням житла, без неї я б не впоралася. Вона стала для мене прикладом жіночої мудрості, навчила доглядати себе, навчила готувати, допомогла мені підготуватися до іспитів і вступити до університету.

– Невідомо, як життя повернеться. Тобі треба здобути хорошу професію, щоб твердо стояти на ногах, – завжди казала мені вона.

Коли наші стосунки з чоловіком остаточно зіпсувалися, найбільше я боялася, що втрачу саме свекруху. Вона стала мені мамою, якої в мене ніколи не було. Але, як не дивно, вона дуже підтримала мене, допомогла зробити ремонт у своїй квартирі та допомогла з переїздом.

Після розлучення її син потрапив за ґрати. Тоді прийшла моя черга допомагати Марії Сергіївні та підтримувати її.

Я одружилася вдруге, але мій шлюб швидко розпався. Друге розлучення було дуже болючим для мене. Мені витріпали нерви родичі колишнього чоловіка, і він сам. Не знаю, як би я впоралася з усім цим, якби не підтримка Марії Сергіївни.

Наразі її син вимагає, щоб ми припинили спілкування. Він щиро вважає, що я претендую на квартиру його матері.
– Ця квартира буде моя, нема чого тобі сюди приходити! – Сказав він мені, коли я в черговий раз прийшла в гості до його мами.

У сина Марії Сергіївни після виходу з в’язниці з’явилися проблеми з поганими звичками, він почав регулярно пити та нетверезий міг щось наробити. Я через це ще більше турбувалась за маму, тому хочу забрати її жити до себе.

Я зараз добре заробляю, можу собі дозволити взяти двокімнатну квартиру в іпотеку, а свою однокімнатну здаватиму або продам. Тоді я зможу вмовити маму переїхати до мене, в однокімнатну вона переїжджати відмовляється, каже, що не хоче мене стискати.

Мені страшно залишати її жити з людиною, яка не може контролювати свою поведінку та зловживає спиртним.