fbpx

Я розумію що наломав дров, але ж я не для себе старався

Мої батьки іноді ведуть себе як діти малі. Мама заявила що подає на розлучення. Я звісно ж думав що це черговий жарт, що помиряться, але через 3 тижні їхньої гри в мовчанку я зрозумів що треба діяти.

І в розпал їхньої сварки ляпнув що моя дівчина вагітна. І що вони безсоромні, в них тут внук буде, а вони дурницями страждають.

В результаті вони помирилися, але з’явилася проблема більш серйозна. Тепер треба щось робити з цією вигаданою історією про вагітність.

Я сказав своїй дівчині про це, але перед цим зробив пропозицію одружитися. Ми сіли обміркували і вирішили що будемо створювати сім’ю. З цим вирішено, але вагітність просто так не з’явиться, люди роками над цим стараються, у нас вже 5 тиждень має бути.

Дівчина запропонувала сказати що в неї викидень, але я такими речами маніпулювати не хочу, мало як це може обернутися для нас в майбутньому. Признатися батькам, чи що його вчинити. Я розумію що наломав дров, але ж я не для себе старався.

Related Post

Я відразу відчула, що у чоловіка хтось з’явився… Моя історія про його коханкуЯ відразу відчула, що у чоловіка хтось з’явився… Моя історія про його коханку

Він раптом став затримуватися на роботі і, повертаючись, відразу йшов, ховаючи очі, в ванну і спати – мовляв, втомився. На мене раптом став гримати, що ні зроблю – все не