Я розумію, що помилилася ще тоді, коли пошкодувала чоловіка і не вигнала його, з того часу минуло більше 8 років

Мій чоловік ніколи багато не заробляв та й загалом працювати не любив. Через кілька років після весілля я зрозуміла, що не хочу з ним жити. Зрозуміла, що заслуговую на краще життя.

Тому я вирішила поїхати на заробітки до Польщі. Васю мені було шкода, тож зі свого будинку я його не виганяла. Офіційно ми так і не розлучилися.

Приїжджала я рідко, у свята. І щоразу пропонувала чоловікові розійтися, але він чинив опір. Казав, що йому просто нема куди піти. А я, дурепа, не наполягала.

Дочка до того часу вже закінчила школу і поїхала на навчання до столиці. Батьки, як і раніше, жили в селі по сусідству з нашим будинком. Вони приглядали за Василем, бо розуміли, що від нього можна чекати чого завгодно.

Частину зароблених грошей я надсилала батькам. Частина витрачалась на те, щоб облаштувати будинок, де жив мій чоловік. Його вже давно треба було відремонтувати, і Вася у цьому питанні мені допоміг. Просто я розуміла, що рано чи пізно повернуся на батьківщину і мені потрібно буде десь жити.

Поки я була в Польщі, розлучилася моя сестра. Точніше, намагалася розлучитися. Там також каламутна історія. Її чоловік уплутався в погану компанію, виносив з дому всі речі, вліз у борги. Жах, загалом! Довелося їй теж із грошима допомагати.

Якщо чесно, я просто хотіла налагодити своє життя. Але з кожним днем ​​проблем ставало лише більше. Нещодавно не стало моїх батьків.

Я вже не сподівалася побачити світло в кінці тунелю. Але у моєму житті з’явився новий чоловік. Чуйний, уважний та добрий. Саме завдяки йому я повірила у себе, свої сили. Він зробив мені пропозицію, і я, звичайно, погодилася вийти за нього заміж. Але я, як і раніше, перебуваю в офіційному шлюбі з Васею!

Чоловік не дає розлучення, хоч би що! Я вже й дзвонила йому, і писала, і навіть приїжджала.

Вася переїжджати з мого будинку не збирається. Каже, що він належить йому так само, як і мені. Мовляв, він тут своїми руками ремонт робив, доки я в Польщі прохолоджувалася. Це просто неймовірна дурість!

Я розумію, що помилилася ще тоді, коли пошкодувала чоловіка і не вигнала його. З того часу минуло більше 8 років, Вася став більш жорстким та рішучим. Але я йому нічого не винна! Не знаю що мені робити.

Мій нинішній чоловік у нестямі від злості. Він готовий приїхати та поговорити з Васею по-чоловічому, якщо це знадобиться.

Почуваюся безсилою. Адже Василь прописаний в моєму будинку. Буде суд, і йому справді може дістатись частина житла. Якщо чесно, я вже готова просто продати цей проклятий будинок і поділити гроші. Аби скоріше розірвати якісь стосунки з колишнім.

Мабуть, бог карає мене за мою ж доброту. Але чому? Я завжди бажала чоловікові тільки всього доброго. І отак він мені відплатив!

Related Post

Він сказав, що відразу закохався, коли дізнався, що я не палю та не вживаю алкоголь…Він сказав, що відразу закохався, коли дізнався, що я не палю та не вживаю алкоголь…

Все почалося з того, що Толя попросив свого друга Пашу познайомити його з якою-небудь гарною дівчиною. А цей друг був хлопцем моєї подруги Каті. Паша показав Толі мою фотографію в

Віра до 40 років працювала професійною свахою, але її особисте життя не складалосяВіра до 40 років працювала професійною свахою, але її особисте життя не складалося

Часто буває так, що людина шукає свою половинку, а вона так і не з’являється в житті. Довго шукала свою половинку моя знайома Віра і лише в сорок років її зустріла.

Я думала, що виконую свій обов’язок подруги, попереджаю, раджу, остерігаюЯ думала, що виконую свій обов’язок подруги, попереджаю, раджу, остерігаю

Почну з того, що я мала подругу. Не найкраща, звичайно, але все ж таки. Спілкувалися ми щодня, бо навчалися в одному виші та наші дороги до будинку практично збігалися. Загалом,