Я серйозно ставлюся до нього, але після цього його вчинку збираю себе по шматках

Понад два місяці я була у вільних відносинах, які були дуже перспективні.

Нам по 22 роки обом, і замість серйозних стосунків він запропонував мені вільні, бо уже мав тяжкий досвід у стосунках до мене. Я погодилася, бо зрозуміла його ситуацію, сама зіткнулася з тим самим до нього.

Хлопця звуть Вадимом, він дуже гарний. Ми з ним допомагали одне одному, чим могли, навіть по дрібниці, готували одне одному, разом їли, загалом абсолютно все вдвох. А ось інтим, на жаль, він не дуже. І я щиро не розуміла, в чому річ, коли Вадим ігнорував мене. Напевно, я йому здалася нав’язливою.

Весь листопад та грудень ми провели разом, включаючи Новий рік. Під Новий рік мені наснився сон, що Вадима веде під руку моя стара знайома, яка вічно мені заздрила і колись відвела мого колишнього хлопця. Як Вадим надсилає мені фотки, де вони цілуються та обіймаються.

Прокинувшись, я не надала особливого значення, але вирішила з ним поговорити про це, попередити, застерегти його. Хоча він знав ще з самого початку, що вона мені далеко не подруга, але не знав її.

І 31 грудня сталося “диво” – вони познайомилися! Я дізналася про це через кілька днів, тому що він став пропадати. Другого січня ми домовилися, що він прийде до мене, але ввечері того ж дня, коли я на власні очі побачила, що він йде до неї, я була шокована (м’яко сказано). Потім він пише мені, мовляв, подивимося, чи я прийду.

Боляче було від того, що я була в нього першою, у якої він взагалі залишився на ніч і першою, кого він привів у свій будинок, що будується. А зараз не перша. Перша Олена, як мені здавалося, у його житті. Ми всі вільні люди, не пов’язані зв’язком шлюбу та без дітей.

Ми розмовляли з ним про все, теми знаходили самі себе. Як же так вийшло, що людина зрадила мене? Мені було з ним дуже добре, і це було взаємно, ми про це прямо говорили одне одному. Від Вадима я хотіла б дитину.

Я серйозно ставлюся до нього, але після цього його вчинку збираю себе по шматках. Я дистанціювалася вже надовго, ми не спілкувалися місяць із того самого дня (2 січня). Ні дзвінка, ні смс просто нічого від нього. Жодних проявів.

Як ви вважаєте, чи подобалася я йому взагалі? Чи повернеться він до мене? Я не хочу втрачати його, але, певне, вже втратила. Будь ласка, допоможіть мені порадою.

You cannot copy content of this page