fbpx

Я шалено кохала одного хлопця. Але його сім’я була дуже заможною, і всіляко перешкоджали нашим зустрічам. Їм здавалося, що він ще молодий, та наречену потрібно багатшу

Від долі не втечеш.Часто буває, особливо в справах любовних, що дуже любиш, але без відповіді. І починаєш голосити – ну чому так? Господи, нехай він буде зі мною і таке інше.

Але я на своєму досвіді переконалася, якщо щось не виходить, значить не доля, і значить, що доля для вас приготувала зовсім інше.І зазвичай це набагато краще того, що ви так шалено бажали. Просто потрібно бачити в цьому знак долі.

Так було і у мене, я в свої юнацькі роки, шалено кохала одного хлопця. Але його сім’я була дуже заможною, і всіляко перешкоджали нашим зустрічам.

Їм здавалося, що він ще молодий, та наречену потрібно багатшу. А він був, поки було щось нове, незвідане, він опирався на батьків.

А коли відносини стали розвиватися стабільно, домагатися було нічого, він перестав з ними лаятися, а просто по-тихому, підло розлучився. Скільки сліз було, з мого боку, скільки принижень і спроб возз’єднання.

А через три роки, я втомилася. І тільки коли я поставила остаточну крапку в своєму серці, у своїй голові, я зустріла свого майбутнього чоловіка.

Через 6 місяців ми одружилися. Тепер я найщасливіша жінка, мій чоловік найчудовіший, добрий і турботливий чоловік.

Він ні разу не змусив мене плакати. Тільки тепер я зрозуміла, що якщо не доля, то хоч що зроби не буде так. Потрібно просто прийняти і зустрічати те, що дане.

Related Post

Була війна, від батька ніяких звісток, мати дуже переживала. Одним похмурим днем ​​вона зібралася до циганки поворожити. Я ув’язався за нею. Не встигли переступити поріг будинку, де жила циганка, вона зупинила мати такою реплікою: «Знаю, навіщо до мене прийшла. Не бійся, любий твій прийде з війни живим, а ось синочок нездужає в п’ятдесят років. Тепер йди звідсиБула війна, від батька ніяких звісток, мати дуже переживала. Одним похмурим днем ​​вона зібралася до циганки поворожити. Я ув’язався за нею. Не встигли переступити поріг будинку, де жила циганка, вона зупинила мати такою реплікою: «Знаю, навіщо до мене прийшла. Не бійся, любий твій прийде з війни живим, а ось синочок нездужає в п’ятдесят років. Тепер йди звідси

Пам’ятаю, як в свята до нас приходили гості. Накривали на стіл, всі сідали, я залазила до батька на коліна, і розмова непомітно перетікала в русло всяких чудес і надзвичайних подій.

Я завжди мріяла, щоб в мене було багато дітей, але коли завагітніла і народила то перестала любити дітей, причому і чужих такожЯ завжди мріяла, щоб в мене було багато дітей, але коли завагітніла і народила то перестала любити дітей, причому і чужих також

Не знаю, чому, але до народження своєї дитини я мріяла мати 5 дітей, розчулювалася побачивши багатодітних матерів, навіть трошки їм заздрила. Я в терміновому порядку вийшла заміж, щоб була сім’я,

Я створюю ілюзію щасливої ​​родини в InstagramЯ створюю ілюзію щасливої ​​родини в Instagram

Красива дочка тата-банкіра, що живе в двоповерховому особняку з каміном в самому центрі міста, – так про мене говорили однокласники. У дитинстві було все: модні речі з Італії, відпустки разом