– Я сказала Артему, що вагітна, а він відповів, що вчора помирився зі своєю колишньою дівчиною…

Я з ним познайомилася в кінці вересня, ми спілкувалися по телефону і особливого інтересу він у мене не викликав, розповідав якісь моменти зі свого життя, як розлучився недавно зі своєю дівчиною що кохав її, а вона його ніколи не цінувала, я начебто слухала але не вслухалася так як не думала що у мене з ним щось буде серйозно.

Настав день і ми зустрілися, він був вельми приємний на зовнішність з великим букетом троянд. Прогулялися, посиділи в кафе, поговорили я була счастліва. Ми почали зустрічатися я була їм чзачарована і через час закохалася по уші. Він був суворий, ревнивий і запальний але я намагалася все робити добре щоб він був задоволений. Він дуже мене поважав і цінував за моє ставлення до нього але я знала що він любить все ще її.

Сподівалася що через якийсь час забуде. Якось йому потрібно було летіти на місяць в інше місто і я була цим засмучена. За день до його поїздки я набрала йому але трубку підняв його брат і сказав що він залишив телефон вдома, сам в магазині. Ввечері він передзвонив ми побачилися, він був дуже холодний я не розуміла в чому справа. Він полетів. Через пару днів до мене в соц мережі стукає одна дівчина я її додаю, і вона пише ти працюєш з Дімою?

Я пишу ні, я з ним зустрічаюся, а ти хто? На що вона просить мій номер телефона. Вона дзвонить і каже, що вчора з Дімою вони помирилися, він приїхав до мене і попросив за все пробачення.

Земля пішла з-під ніг.

Вона ніби на зло все розповідала в подробицях, я тихо послухала і поклала трубку. І розридалася від душевної болі. Як? Як він міг мені зрадити? Навіщо? Я не знала що далі мені робити, як жити. Я просто плакала поки мене не покинули сили.

Через час виявилося що я вагітна, і я йому подзвонила і сказала це, на що він вибачився і запропонував купити таблетки які допомагають при ранніх термінах. Я була убита і розбита почутим, поділитися своїм болем мені було ні з ким. Я пішла на самий страшний крок у своєму житті я зробила те від чого завжди зарікалася.

Минуло багато часу але образа і біль не покидали мене, я знала що він пошкодує що він захоче все повернути. Якось задзвонив телефон, я відповіла і почула його голос. Я була обурена як він після всього сміє мені дзвонити.

Він просив вибачення, я просто мовчала.

Послухавши я погодилася з ним побачиться, ми зустрілися він був радий, наче й не було нічого, я просто подивилася йому в очі, тільки цього я хотіла весь цей час, я дивилася мовчки потім розвернулася і пішла … . Пішла назавжди.

You cannot copy content of this page