Я соромлюся просити гроші у чоловіка на догляд за собою. Хоча заробляємо нормально і можемо це собі дозволити

Мені вже 30 років і зараз я розумію, що мій нинішній стан — це результат незнання, невміння та замкнутості протягом попередніх 10 років. 11-й рік я одружена. І весь цей час я мало що дозволяла собі.

Я завжди вважала, що чим менше витрачаю грошей, тим краще. Обходжуся без походів на манікюр-педикюр — чоловік оцінить, що я економна. У перукарні буваю раз на пів року – молодець.

До стоматолога ходжу, тільки коли зовсім притисне супер. У результаті нічого на себе не витратила. Усі гроші на їжу, дітей, побутові потреби. Шубу мені не треба, туфлі не треба. Не скажу, що я вже зовсім недоглянута. Але не така доглянута і одягнена, як багато довкола.

Зіпсувалися зуби останнім часом, це особливо мене напружує. Але не дивно, дитину годувала грудьми 4 роки. Якби все робила вчасно, було б набагато краще. А я боялася попросити грошей у чоловіка.

Зараз знову годую. Тепер для лікування всіх зубів потрібна велика сума. Я завжди соромилася відкрито за собою доглядати. Робити макіяж у присутності чоловіка – ніколи. Нафарбувати нігті кольоровим лаком, він зверне увагу, і я почуватимуся жахливо.

Розумію, що, хоч як банально, але все це з дитинства. І у зв’язку з цим, відчуваю жахливу агресію та образу на маму та бабусю, які самі ніколи за собою не доглядали. Все списувалося на вічну відсутність грошей.

Але це їхня справа, не хочу розбиратися в причинах, чому так було у них, проблема в тому, що я в цьому зростала і така виросла. Тепер мені 30 років, і я дивлюся на 20-річних. Вони, здається, нічого того не соромляться, чого я соромлюся.

Я хочу бути для чоловіка найпривабливішою. І тільки зараз почала розуміти, що для цього треба за собою особливо стежити. Але й досі є подив.

Скажіть мені, правда, щоб чоловік не дивився на всі боки, треба бути доглянутою, красивою, іноді змінюватися, одягатися модно? Я навіть не знаю, як чоловік буде на все це дивитися, якщо я почну ходити в салони регулярно.

Не розумію, чому я так соромлюся? Мене так дістали ці рамки, ці ообмеження, які я створила собі сама. Я хочу бути найкращою і найкрасивішою для чоловіка. Як мені позбутися, нарешті, цих тупих виправдань, що немає грошей, якщо вони є!

Related Post

Таємниця народження моєї подруги і доля її батьківТаємниця народження моєї подруги і доля її батьків

Мати моєї подруги зрадила чоловікові… Набридло явне засудження авторів, які діляться тут своїми непростими життєвими історіями. Багато хто хоче бачити тільки негатив, щоб на тлі інших відчувати себе біліше. Мати