ЦЕ EASY Життєві історії Я сплю з заміжніми жінками… Незабаром я помітив, що мені подобається близькість вдома у жінки, особливо в ліжку, де вони сплять з чоловіком. Дивно, але для багатьох жінок це табу. Тобто з нею можна робити в ліжку що хочеш, але тільки не в подружньому ліжку. Тим цікавіше було долати їх опір

Я сплю з заміжніми жінками… Незабаром я помітив, що мені подобається близькість вдома у жінки, особливо в ліжку, де вони сплять з чоловіком. Дивно, але для багатьох жінок це табу. Тобто з нею можна робити в ліжку що хочеш, але тільки не в подружньому ліжку. Тим цікавіше було долати їх опір

Я ніколи не відчував проблем з протилежною статтю. Дівчата завжди звертали на мене підвищену увагу. Я стежу за собою, природа нагородила мене приємною зовнішністю, я не дурний і дотепний, непогано заробляю. Для багатьох жінок я – відмінний кандидат в чоловіки, про що вони мені постійно кажуть відкритим текстом. Але створювати сім’ю з жодною з них мені не цікаво.

У мене є одна слабкість: я вважаю за краще спати з заміжніми жінками. Можна і з дівчатами, які давно зустрічаються зі своїми хлопцями (особливо, якщо готуються незабаром вийти заміж), але заміжні все ж краще.

Перший мій досвід із заміжньою жінкою був п’ять років тому, коли я переспав з дружиною колеги прямо на корпоративі. І мені це дуже сподобалося – відчуття забороненого плоду, екстрим і дикий викид адреналіну. Те, що чиясь жінка віддала перевагу тобі, а не своєму чоловікові дуже тішить самолюбство і піднімає самооцінку. І я вирішив повторити, перевірити, чи завжди інтим із заміжньою настільки крутий, або мені просто попалася ненаситна зголодніла дамочка, якій чоловік не приділяв належної уваги.

Оскільки компанія, де я працював, велика, а я збирався незабаром звільнятися, з спортивного інтересу я вирішив акуратно спокусити пару жінок, у яких точно були чоловіки або тривалі серйозні стосунки. І у мене все відмінно вийшло! Процес полювання дуже збуджує і розбурхує ( «жертви полювання» теж в захваті, що на них полюють, хоча і намагаються робити вигляд, що вони «проти» і що вони «не такі»).

Мені дуже подобалося ходити по краю, грати в шпигунів і жити в атмосфері напівнатяків. А те, що я був більш бажаним, ніж їхні чоловіки, що ні готові били ризикнути дуже багато чим заради сексу зі мною – приводило в невимовний захват! Незабутні відчуття!

Після двох перших перемог я вирішив підвищити планку і переспати з дружиною свого безпосереднього начальника. Всього тиждень натяків, переморгування і легкого флірту – і ось вона вже в мене вдома. У ліжку я творив з нею все, що хотів. Хотілося навіть знайти межу того, що вона не дозволить мені з собою робити, але межі не було …

Найбільше мені подобався не саме інтим (приємний, без сумнівів), а саме розуміння того, що я маю дружину свого зарозумілого начальника, який вважає себе більш успішним, ніж я, але дружина якого вважає інакше. Коли я викликав їй таксі, вона зізналася, що це була найкраща ніч в її житті. І що вона планує це повторити. І ми повторили. І не раз.

Експериментів в ліжку було багато. Чим сильніше я її ображав і принижував, тим більше їй подобалося. Можливо, у неї були свої рахунки з чоловіком, можливо, їй просто подобається жорстко, а може, все жінки потай мріють, щоб з ними так поступали – не беруся стверджувати. Але з жінками, з якими я потім займався жорстким інтимом, було все те ж саме. Напевно, боязкі солоденькі романтики сучасним жінкам приїлися і вони хочуть хоча б раз в житті повністю віддатися справжньому самцеві?

Наш службовий роман з дружиною начальника тривав чотири місяці, після чого ми розлучилися – вона дізналася, що я сплю ще з однією нашою спільною колегою. Закотила скандал і почала вимагати, щоб я з нею розлучився. Ну так,  як же. Йти на поводу незрозуміло у кого і незрозуміло навіщо мені не посміхалося, і я її кинув. Що вона зробила? Та нічого.  Чоловікові ж їй не скаржитися, справді.

 Ось ще одні переваги відносин із заміжньою жінкою: такі відносини легко перервати в той момент, коли тобі це вигідно, уникнувши зайвих сцен і істерик. Хоча з відносин з цією темпераментної жінкою я зробив правильні висновки і більше не заводжу коханок з числа колег на поточному місці роботи.

Незабаром я знайшов кращу роботу, звільнився і поступово всі контакти з колегами зійшли нанівець. Але спати з заміжніми мені дуже сподобалося, вільні дівчата мене вже не приваблювали. Потрібно було щось робити, десь шукати нових самочок.

Виходом став інтернет. Спочатку я спробував шукати коханок на сайтах знайомств, але там мало адекватних, зате легко нарватися на професіоналок, які гроші люблять, а ліжко – ні. Інша справа – соціальні мережі. Ось там нудьгуючих домогосподарок повно, потрібно тільки вміти шукати … Я спочатку не вмів, але швидко навчився. Коли займаєшся улюбленою справою, не помічаєш перешкод, а бачиш тільки можливості!

Незабаром я помітив, що мені подобається близькість вдома у жінки, особливо в ліжку, де вони сплять з чоловіком. Дивно, але для багатьох жінок це табу. Тобто з нею можна робити в ліжку що хочеш, але тільки не в подружньому ліжку. Тим цікавіше було долати їх опір. Нехай не відразу, але погоджуються всі, потрібно тільки знаходити правильні аргументи.

І ось ти приходиш в її з чоловіком квартиру, роздягаєш її, укладаєш іі на їх з чоловіком ліжко … Той, хто цього не пережив, не зрозуміє, який це кайф, скільки адреналіну і ендорфінів ти отримуєш! Після цього досвіду звичайний інтим з типовою дівчиною – нудне і прісне заняття.

Іноді мені хочеться, щоб чоловік якийсь із моїх коханок застукав нас «на гарячому». Хочу подивитися, як вони будуть викручуватися, як будуть придумувати собі виправдання і навішувати відповідальність за свою хіть на роги чоловіка. Почитавши тут жіночі сповіді про зради, я дивуюся як багато рогоносців, які прощають все це своїм дружинам і дівчатам, піддаючись на їх брехливі каяття, обіцянки і вмовляння. Пробачити зраду – це не сила, не показник любові і не благородство, як це намагаються подати гулящі жінки. Це боягузтво і неспроможність мужика – і ніяк інакше це не назвати, скільки не стараються.

Хочу уточнити, що не вважаю себе хорошою людиною і зразком для наслідування. Ймовірно, мої переваги є відхиленням від норми і для більшості людей є неприйнятними. Я не закликаю бути таким, як я, не пишаюся своєю поведінкою і не хвалюся. Просто захотілося виговоритися і показати, чому зраду прощати не можна, що б там спіймана з чужим мужиком в подружньому ліжку дамочка не говорила в своє виправдання.

Related Post

Історія про те, як я знайшов своє призначення у життіІсторія про те, як я знайшов своє призначення у житті

Мені 23 роки. Живу чудово, є хата, улюблена робота, мандрую. Загалом, майже все. З 12 років помітив, що маленькі однорічні дітки та діти дошкільного віку дуже тягнуться до мене, мені

Сергій і тітка Галя не почули дзвонів із церкви, в яку я зайшлаСергій і тітка Галя не почули дзвонів із церкви, в яку я зайшла

Було це років 8 тому. Був у мене хлопець, Сергій. Мав він хороший, великий і всюдипроходимий агрегат, з двома коробками передач на великих колесах. Якось попросила його рідна тітка Галя,

Чи пробачають чоловіки жіночі зради: реальна історія моєї подругиЧи пробачають чоловіки жіночі зради: реальна історія моєї подруги

Є у мене одна давня подруга (назвемо її Іра). Розумниця, добре оплачувана неважка робота, сама на вигляд красуня (і це в 38 років). А спритно з мужиками звертається – можна