Я стала помічати, що мій коханий, крім мене, активно спілкується і з іншими дівчатами

Ми у шлюбі понад 10 років. Познайомились із чоловіком, коли нам було по 22 роки. Він практично сирота за живого батька (матері у нього не було).

Я тоді зрозуміла, що зустріла свою долю. Через пів року ми вирішили жити разом, і ось я стала помічати, що мій коханий, крім мене, активно спілкується і з іншими дівчатами. Нічні смс та дзвінки стали з’являтися дедалі частіше.

Я мучилася, влаштовувала скандали, і на якийсь час усе це припинялося. Але потім з’являлися нові знайомі, і все спочатку. Прощала йому зради, бо дуже любила його.

Через 4 роки я таки вирішила вийти за нього заміж. І ось коли через 2 роки у нас народився син, я помітила, що чоловік став частіше затримуватися, приходити в підгуляному вигляді. А я сиділа вдома з дитиною.

Одного разу, почувши випадково, його розмову з жінкою зрозуміла, що знову все почалося. Я почала з’ясовувати хто це, і навіть перевіряти його телефон. І ось виявила, один і той же номер, що часто повторюється.

Не буду тут описувати, як намагалася все з’ясувати. Але цей зв’язок у них триває вже понад 7 років. Причому я знаю, що вона заміжня і в неї є діти. Якось, поїхавши у відрядження пів року тому, після повернення, я виявила сліди зради в нашій квартирі.

Чоловік спочатку все заперечував, а потім сказав, що йому було самотньо, тому що я його залишила одного і вибачався. Причому сказав, що це була дівчина на виклик. Це була межа. Я зібрала дитину і переїхала до іншої квартири, подала на розлучення. Він відразу змінився.

Став благати повернутися, сказав, що все закінчено з минулими стосунками. Я дала йому останній шанс. І ось минуло пів року, я знову бачу, як він повертається додому з гулянки о 3 ночі. І в телефоні – її номер.

Дізналася її адресу, але не планую йти. А хочу знайти її чоловіка та все йому розповісти.

Говорить у мені образа за всі ці роки, в яких я марно намагаюся зберегти свою сім’ю і бути на рівні. Я, виходить, все життя була у ролі суперниці.

Якщо чоловік, у якого вдома все гаразд і відмінні стосунки з дружиною, все одно повертається до своєї колишньої, я думаю це вже сильна прихильність, і завадити я цьому вже не в змозі. Та й немає вже того запалу як раніше, доводити, що я краща.

Related Post

Поїхала на заробітки і обікрала сеньйору, але ті гроші ледь не накоїли бідиПоїхала на заробітки і обікрала сеньйору, але ті гроші ледь не накоїли біди

Настали в нашій сім’ї такі часи, що матері довелося поїхати на заробітки. Ми малі були, плакали постійно, просили щоб не їхала нікуди, але хіба нас хто слухав. Поїхала ненька до

Його зовсім не злякало, що у мене вже є синЙого зовсім не злякало, що у мене вже є син

Нині я не заміжня. Виховую сина від першого шлюбу. Богдану п’ять років. Нещодавно зареєструвалася на сайті знайомств. Мені багато пишуть, чоловіки прагнуть познайомитись ближче. Фотографії для анкети я робила у