Я стала помічати, що мій коханий, крім мене, активно спілкується і з іншими дівчатами

Ми у шлюбі понад 10 років. Познайомились із чоловіком, коли нам було по 22 роки. Він практично сирота за живого батька (матері у нього не було).

Я тоді зрозуміла, що зустріла свою долю. Через пів року ми вирішили жити разом, і ось я стала помічати, що мій коханий, крім мене, активно спілкується і з іншими дівчатами. Нічні смс та дзвінки стали з’являтися дедалі частіше.

Я мучилася, влаштовувала скандали, і на якийсь час усе це припинялося. Але потім з’являлися нові знайомі, і все спочатку. Прощала йому зради, бо дуже любила його.

Через 4 роки я таки вирішила вийти за нього заміж. І ось коли через 2 роки у нас народився син, я помітила, що чоловік став частіше затримуватися, приходити в підгуляному вигляді. А я сиділа вдома з дитиною.

Одного разу, почувши випадково, його розмову з жінкою зрозуміла, що знову все почалося. Я почала з’ясовувати хто це, і навіть перевіряти його телефон. І ось виявила, один і той же номер, що часто повторюється.

Не буду тут описувати, як намагалася все з’ясувати. Але цей зв’язок у них триває вже понад 7 років. Причому я знаю, що вона заміжня і в неї є діти. Якось, поїхавши у відрядження пів року тому, після повернення, я виявила сліди зради в нашій квартирі.

Чоловік спочатку все заперечував, а потім сказав, що йому було самотньо, тому що я його залишила одного і вибачався. Причому сказав, що це була дівчина на виклик. Це була межа. Я зібрала дитину і переїхала до іншої квартири, подала на розлучення. Він відразу змінився.

Став благати повернутися, сказав, що все закінчено з минулими стосунками. Я дала йому останній шанс. І ось минуло пів року, я знову бачу, як він повертається додому з гулянки о 3 ночі. І в телефоні – її номер.

Дізналася її адресу, але не планую йти. А хочу знайти її чоловіка та все йому розповісти.

Говорить у мені образа за всі ці роки, в яких я марно намагаюся зберегти свою сім’ю і бути на рівні. Я, виходить, все життя була у ролі суперниці.

Якщо чоловік, у якого вдома все гаразд і відмінні стосунки з дружиною, все одно повертається до своєї колишньої, я думаю це вже сильна прихильність, і завадити я цьому вже не в змозі. Та й немає вже того запалу як раніше, доводити, що я краща.

You cannot copy content of this page