Перейти до вмісту

Я стояла дивилася у вікно, мій друг підійшов і поцілував мене, причому підняв руки, і його волохаті пахви були прямо біля мого обличчя. Потім він такий питає: “Як тобі мої біцепси? Сподіваюся волосся на грудях тебе не бентежать?”

  • від

Нещодавно відбулася приголомшлива історія. Десь тиждень тому. До мене прийшов друг з яким довго не спілкувалися, і були кращими друзями. Ми пили чай. Він довго не писав і не дзвонив і тут з’явився. Вибачився що так довго про нього не було нічого чутно, що він скучив. Такий щирий розмовою.

Потім він як би випадково облився чаєм, футболка промокла. Він сказав що він не зможе з мокрою піти додому. Сказав що зараз зніме і вона за 30 хв висохне, зняв і був по пояс ГОЛИЙ. Я була шокована.

Взяла футболку і пішла повісити в кімнату. А вже в кімнаті просто в думках  обурювалася. Він прийшов за мною, а я вже повісила майку. Він сказав що в туалет. Я така думаю капець.

Він потім прийшов поки я насолоджувалася самотністю, і знову ж таки “випадково” упустив туалетний папір, а коли нахилився повернувся до мене своєю 5 точкою. Я думала про себе що він пукне. Потім він почухав ще свою пахву.

Я стояла дивилася у вікно, він підійшов ззаду, повернув мене, притиснув до стінки і поцілував, причому підняв руки, і його волохаті пахви були прямо біля мого обличчя.

Він такий “Як тобі мої біцепси? Сподіваюся волосся на грудях тебе не бентежать?”.

Я взагалі горіла від сорому. Потім я відійшла, а він заспокоював, казав що це всього лише дружній поцілунок (ага, в ГУБИ!). Він ще намагався мене нібито спокусити, сміявся.

Попросив подивитися на його м’язи почав робити свої викрутаси. Коли футболка більш менш висохла я просто видихнула з полегшенням! Потім пішла друга чашка чаю, і я думала що він піде додому, коли він запитав “ну як тобі сподобався поцілунок? А?”

Я згоріла там від сорому !!! А потім він сказав що йому щось заважає в штанях, і зняв штани !! І в трусах стояв!

Я думаю про себе скоріше б це все закінчилося. Потім подивився так, напевно думав що я прям в ту хвилину накинуся на нього, коли зрозумів що ні одягнув назад.

Пішов і поцілував у щоку на прощання. Я просто в шоку тепер. Ніяк не очікувала такого від кращого друга. А з іншого боку смішно, чого він очікував, навіщо весь цей концерт, він би ще танцювати там почав.