fbpx

Я страшенно ненавиджу мати своєї дівчини! Це не людина, а монстр!

З ранніх років мати (Оксана Сергіївна) поводитися зневажливо мою кохану (Таню).

Як би вона не зробила – все не так. Пил на підвіконні – отримай запотиличник, суп не солоний – на ременя, принесла четвірку – тиждень не гуляєш. Але ж дитині на той момент було 10-12 років!

Морально принижувала, називаючи нікчемною і нікому непотрібною.

Танечка підросла, закінчила з відзнакою школу, поступила на бюджет до університету.

Мати змусила її піти підробляти (типу нічого такій дорослій мої харчі їсти). До речі, вона сама давно не працювала, а жила тільки на гроші від здачі квартири, яка дісталася від батьків.

Життя Тані завантажено на 150%: навчання, робота по дому повністю на ній, вечорами підробляє в забігайлівці або нянькою – сидить з дітьми. Мати перевіряла соціальні мережі, електронну пошту, якщо писали хлопці-одногрупники, то обзивала дочку поганими словами.

Я ж познайомився з Танею прям як у фільмі – зіткнулися в коридорі універу, розсипалися конспекти і посібники, почали збирати і познайомилися, розговорилися.

Вона з самого початку здалася мені незвичайною – дуже тихою, скромною, не такі як інші дівчата, з якими я спілкувався. Дізнався в якій групі вона вчиться і став підстерігати її після пар. Потім я зрозумів, що Таня не давала мені номер телефону, щоб не бути покараною!

Так потайки ми зустрічалися близько пів року, Таня мало розповідала про маму, але я зрозумів, що це не проста людина.

Якось я умовив познайомити нас. Це був кошмар – скільки ж помиїв ця жінка вилила на свою дочку! Намагалася довести мені, що Таня дурна, жадібна, нікчемна господиня, хамка. У підсумку я посварився з Оксаною Сергіївною, а Таня на наступний день прийшла з синцем.

Нам до захисту дипломів залишилося 3 місяці. І я просто благаю Танюшу кинути все і поїхати куди-небудь трохи далі від її “маман”, інакше у нас ніколи не буде нормального життя! Кохана моя начебто згодна.

Related Post

Я заробляю більше чоловіка, а він через це біситьсяЯ заробляю більше чоловіка, а він через це біситься

Наша любовна історія з чоловіком почалася ще на першому курсі. Ідеальні відносини, коли не думаєш про статус, гроші, про те, де жити і на що. Майбутнє перше кохання малювалося прекрасним:

Чоловік так і не зміг мене пробачитиЧоловік так і не зміг мене пробачити

Після написання моєї історії як я не оцінила любов і турботу чоловіка, мені порадили зв’язатися з колишнім чоловіком і поговорити. Адже головне, що я усвідомила все. І адже в душі

Сусіди молодята – це нестерпно, особливо коли живешь у багатоповерхівціСусіди молодята – це нестерпно, особливо коли живешь у багатоповерхівці

З приводу молодят. Живу в багатоповерхівці. Будинок старий, а міжкімнатні перегородки не дуже товсті, тому вирішено було звукоізолюванні максимально все, що тільки можна. Під час ремонту на стіни встановили шумопоглинаючі