Я страшенно ревную, думаю, що в нього хтось з’явився. Хоча жену від себе ці думки, я ж молода, стежу за собою, завжди зустрічаю коханого смачною вечерею

Познайомилися ми, як би це банально не звучало, у кінотеатрі. Я з подругами прийшла на прем’єру, а він із колегами по роботі зайшов культурно відпочити у п’ятницю ввечері. На початку спілкувалися просто компанією, а потім нам заманулося залишитися наодинці.

Він дуже красиво доглядав, та й сам він у мене дуже гарний. Дівчата навіть заздрили мені. Але для мене головне було – це увага, вона завжди підкуповує. Довго ми не зустрічалися, та  я й не вважаю це обов’язковою умовою для міцного шлюбу.

Якщо відчуваєш, що тобі добре з людиною настільки сильно, що не хочеться навіть дивитися на інших, розумієш, що він твій, справжнісінький і рідний, то треба сміливо виходити заміж. Ну, це моя особиста думка. Принаймні так я думала шість років тому.

Оскільки ми були молоді й сповнені сил та енергії, то вирішили всі сили витратити на побудову успішної кар’єри, а дітей залишити на потім. Хоча мама періодично і намагається з нами сперечатися з цього приводу, але ми не піддаємося.

Ми з чоловіком працюємо в різних сферах. Я нещодавно закінчила навчання в медичному інституті, а там, як відомо, довго і складно здобувати освіту. Зараз я закінчую ординатуру в обласній лікарні та стану, нарешті, повноцінним лікарем.

Мій чоловік старіший за мене, тому виш закінчив давно, й зараз працює бізнес-аналітиком в одній успішній  компанії. Раніше він отримував гарну зарплатню, але зараз Ваня повідомив мені про важкі часи у компанії. Сказав, що мало замовлень, тому й зарплатня мала.

Але мені важко в це повірити, тому що у його колег ні в житті, ні в достатку нічого не помінялося. А нещодавно мій коханий взагалі вразив мене своєю пропозицією. У мене від бабусі залишився у селі будинок, але там ніхто не живе.

Так він запропонував його продати, й купити нову машину, кращу, ніж та, що у нас є. Його вона вже не влаштовує. Але навіщо це все? У нього добрий дохід, ми ніколи нічого не продавали й не брали кредити.

Кілька місяців тому я прала одяг і з його кишені випадково випали золоті сережки. Ось цього я вже точно не очікувала. Я мовчала, побоювалася питати, але цікавість взяла гору. Він образився тоді, сказав, що хотів сюрприз мені зробити, а я нетерпляча і суну свій ніс куди не потрібно.

Просто так він ніколи нічого не дарував останнім часом, тим більше сам каже, що ситуація в компанії непроста. Я страшенно ревную, думаю, що в нього хтось з’явився. Хоча жену від себе ці думки, я ж молода, стежу за собою, завжди зустрічаю коханого смачною вечерею.

Намагалася поговорити з його колегами, чи вони не помічали щось дивне за ним останнім часом. Все що вдалося дізнатися, це те, що він постійно займає гроші. Хоча сам ніколи мені не дозволяв позичати.

Коли батьки пропонували допомогти з ремонтом, він відмовився, сказав, що ми самодостатні й впораємося самі. Нині ж буквально йде проти своїх правил. Але займає він не дуже багато, правда часто. Я припускаю, що він почав грати. Може це для нього таке хобі, але це дуже страшно.

Я читала про таку залежність, вона ні до чого хорошого не призводить. А якщо в нього там уже борг? Вони ж можуть забрати машину, квартиру, погрожувати почнуть? Я, можливо, надмірно драматизую, але просто не знаю, що робити. Чоловікові я боюся говорити, або звинувачувати його в такому.

По-перше, це досить серйозно. А по-друге, я люблю його. Ну і взагалі він може почати вважати мене недолугою істеричкою, яка начиталася різних статей в інтернеті. Так, він приносить грошей майже вдвічі менше, ніж раніше, але на те мають бути інші причини.

А надмірний контроль і підозри викличуть негативну реакцію з боку Івана. Я пробувала нещодавно попросити грошей на новий кухонний комбайн, але він відмовив, пославшись на те, що в ньому немає потреби, що й старий чудово працює.

Він не розуміє, що я для нього стараюся, щоб дивувати його своїми кулінарними шедеврами. Дійшло до сварки, а в кінці він обурився тим, що від мене одні витрати, а грошей у родину я практично не приношу. Звісно,  це мене дуже образило. Я ж не винна, що моя професія погано оплачується.

Я хочу дитину, хоч і розумію, що тільки починаю свою кар’єру і це може завадити її зростанню, але є надія, що вона допоможе зберегти нашу сім’ю. Ваня буде постійно поряд. Він же не зможе ховати гроші від нас із дитиною? А для малюка потрібно багато всього, і це великі витрати.

Але я поки не знаю, як умовити чоловіка на цей крок, якщо він твердить про проблеми, щось недомовляє і взагалі, поводиться досить таємничо. Як себе поводити в такій незрозумілій ситуації? Я дуже боюся розлучення! Що мені робити, підкажіть?

You cannot copy content of this page