Перейти до вмісту

– Я так і знала!!! – Дружина найняла детективів, щоб викрити свого чоловіка у зраді!

  • від

Чоловік цієї жінки раптово став стверджувати, що знайшов нових друзів. Вони нібито ходили в тренажерку, любили займатися – так він стверджував, незважаючи на те, що його статура за кілька місяців ніяк не змінилася. Так що жінка зв’язалася з детективом, і вони встановили спостереження. Але стежити за ним було дуже складно – чоловік виявився підозрілим і їздив по дивних маршрутах, різко звертав і так далі.

Однак, помітили дещо: одна з сусідок покидала будинок в той же час, що і він. Коли запитали жінку чи фліртував її чоловік коли-небудь з жінкою з сусіднього будинку, вона відповіла ствердно. Так і вирішили переслідувати жінку, а не чоловіка. Вона теж вела себе підозріло, намагалася уникати будь-якого можливого переслідування, але детективи підготувалися і задіяли одразу трьох фахівців зі спостереження. Ненадовго втратили слід, але потім знайшли її машину в індустріальній зоні за обгородженою територією, яка закривалася вечорами.

Потім автомобіль основного об’єкта спостереження під’їхав до тієї ж парковки. Детективи підхопили дружину-замовницю на машині, і поїхали до локації. Зазвичай детективи не беруть клієнтів з собою – це був перший і останній раз, коли вони так зробили, просто тому, що вона в будь-якому випадку з’явилася б там, як тільки дізналася новини. Її перебування поруч в машині робило ситуацію трохи менш небезпечною для всіх сторін.

Коли наблизилися, вона буквально вистрибнула з машини і пустилася бігцем до його авто. Вона відкрила задні двері і побачила чоловіка зі спущеними штанами, а жінку оголеною. Дружина стрибала, кричала, намагалася дістатися до сусідки, але їх намагався розняти її чоловік. Він блокував дружину таким чином, щоб його коханка могла дістатися до своєї машини, а детективи дозволили їй зробити це, щоб вона могла безпечно покинути місце.

Пара в підсумку залишилася разом. Швидше за все вони розібралися, а він припинив свої побачення з сусідкою. Через кілька місяців вона знову зателефонувала детективам і стала просити поставити його телефон на прослушку. Її метою було перевірити, раптом вони як і раніше спілкуються. Детективи відмовилися, оскільки не надають таких послуг.