– Я так і знала!!! – Дружина найняла детективів, щоб викрити свого чоловіка у зраді!

Чоловік цієї жінки раптово став стверджувати, що знайшов нових друзів. Вони нібито ходили в тренажерку, любили займатися – так він стверджував, незважаючи на те, що його статура за кілька місяців ніяк не змінилася. Так що жінка зв’язалася з детективом, і вони встановили спостереження. Але стежити за ним було дуже складно – чоловік виявився підозрілим і їздив по дивних маршрутах, різко звертав і так далі.

Однак, помітили дещо: одна з сусідок покидала будинок в той же час, що і він. Коли запитали жінку чи фліртував її чоловік коли-небудь з жінкою з сусіднього будинку, вона відповіла ствердно. Так і вирішили переслідувати жінку, а не чоловіка. Вона теж вела себе підозріло, намагалася уникати будь-якого можливого переслідування, але детективи підготувалися і задіяли одразу трьох фахівців зі спостереження. Ненадовго втратили слід, але потім знайшли її машину в індустріальній зоні за обгородженою територією, яка закривалася вечорами.

Потім автомобіль основного об’єкта спостереження під’їхав до тієї ж парковки. Детективи підхопили дружину-замовницю на машині, і поїхали до локації. Зазвичай детективи не беруть клієнтів з собою – це був перший і останній раз, коли вони так зробили, просто тому, що вона в будь-якому випадку з’явилася б там, як тільки дізналася новини. Її перебування поруч в машині робило ситуацію трохи менш небезпечною для всіх сторін.

Коли наблизилися, вона буквально вистрибнула з машини і пустилася бігцем до його авто. Вона відкрила задні двері і побачила чоловіка зі спущеними штанами, а жінку оголеною. Дружина стрибала, кричала, намагалася дістатися до сусідки, але їх намагався розняти її чоловік. Він блокував дружину таким чином, щоб його коханка могла дістатися до своєї машини, а детективи дозволили їй зробити це, щоб вона могла безпечно покинути місце.

Пара в підсумку залишилася разом. Швидше за все вони розібралися, а він припинив свої побачення з сусідкою. Через кілька місяців вона знову зателефонувала детективам і стала просити поставити його телефон на прослушку. Її метою було перевірити, раптом вони як і раніше спілкуються. Детективи відмовилися, оскільки не надають таких послуг.

Related Post

Мрію, що чоловік знайде іншу і кине менеМрію, що чоловік знайде іншу і кине мене

Весілля відбулося 15 років тому. З мого боку особливої ​​любові не було. Важка життєва ситуація і симпатія до хорошої людині – ось і все. Пам’ятаю, вже тоді тактильні контакти викликали

Ми не разом, але я страшенно його ревнуюМи не разом, але я страшенно його ревную

Мені «пощастило» закохатися в одруженого. Звичайно, відразу ж сказала собі «стоп», адже це проти моїх принципів. Залишається лише питання, як боротися з катастрофічними нападами ревнощів. Ревную його не стільки до

Не п’є і не б’є, а вити хочеться …Не п’є і не б’є, а вити хочеться …

Це, можна сказати, історія “щасливого” шлюбу з різницею у віці. Урок молодим дівчатам, щоб не повторювали моїх помилок. Познайомилися ми з Тарасом в кафе. Я говорила по телефону і ненароком

facebook