fbpx

Я так втомилася спостерігати за батьками, які силою тягнуть своїх дітей до машин, навіть не питаючи, як в них пройшов день

Чи важливі подарунки або увага?

Я не багато часу проводжу з донькою. Але вихідні обов’язково з походом в кіно, театр або басейн або банально в парк погуляти і поговорити.

Доньці 6 років, і коли йдеш з саду додому, то часто в своїх думках плануєш вечірні зустрічі або завтрашній день. Але для мене завжди важливо дізнатися, як пройшов день у моєї дівчинки. Вона завжди розповідає мені свої маленькі “Сюрпризи” або що сталося в саду або куди вони ходили, як багато навчалися і що робили.

До чого це я? А до того, що дивуюся, коли мами кричать на своїх дітей, коли ті намагаються розповісти їм, як пройшов їх день, і що нового вони дізналися або де бували. При цьому, не пояснюючи дитині, що треба трохи поспішити, кричать на своє чадо і силою і криками тягнуть їх до машин. І якщо не дай бог, дитина захотіла пройтися по калюжах (коли вони такі величезні і можна пройтися), адже в чоботях або повалятися в снігу, який ще не розтанув і завтра його може і не бути.

БАТЬКИ, ви чого ?! Невже ви не були дітьми і не хотіли поділитися радістю свого дня і повалятися в снігу або поміряти калюжі?
Я просто закликаю, зупиніться на мить відірвіться від телефонів і просто поговоріть зі своєю дитиною. Повірте, навіть якщо у вас часом не так багато подарунків для малюка, йому часом необхідна просто ВАША участь і увага до його життя. І розмова цінніша, ніж цукерка.

Related Post

Історія про те, коли тільки внутрішня свобода допомагає виграватиІсторія про те, коли тільки внутрішня свобода допомагає вигравати

Я у Баку де щойно закінчився чемпіонат світу з боксу. Ця першість нічим не відрізнялася від інших міжнародних сучасних спортивних заходів – з співанням  публікою гімнів чужих країн і дикою

Нещодавно на вулиці зустрів ту саму дівчину, в яку був закоханий в юності … І нічого … Нічого не тьохнулоНещодавно на вулиці зустрів ту саму дівчину, в яку був закоханий в юності … І нічого … Нічого не тьохнуло

У сімнадцять років я закохався в одногрупницю. Це не була закоханість. Почуття формувалися досить довго. Ми навіть зустрічалися деякий час. Але нічого серйозного в результаті з наших відносин не склалося.