Я терпів, поки вранці, вставши раніше, не почав робити собі чай. Поставив повний чайник води, в чашку заздалегідь поклав пакетик і насипав цукру. Але коли я повернувся в кімнату, пакетика в чашці не виявилося.  Так само як і цукру. Я здивувався, але вирішив не докопуватися до істини. Просто насипав ще цукру і поклав новий пакетик. Не було в той день у мене абсолютно ніякого настрою, так що коли я прийшов і виявив, що в чашці лежить гірка цукру і два пакетики

Зі мною давненько нічого не відбувалося. Але недавно мені приснився один сон, після якого почалися якісь дивні речі.

Снилося мені, що я прокинувся в якійсь теплій, дивовижно зручному і такому по-домашньому затишному ліжку. На мені лежав коричневий плед, подушка була великою і м’якою, лежати б так насолоджуватися. Та ось тільки помітив я, що лежу не у своїй кімнаті. Стояв комод, шафа, столик, в стіні вікно. У ньому було дуже темно, я смутно міг розрізнити силуети, що нагадують дерева.

Після цього перше, що мені спало на думку, так це те, що я десь в лісі. Я вирішив обійти цей будинок, щоб перевірити, де я опинився. Мені це дуже нагадало сюжет гри «Тук-тук-тук», для довідки скажу, що не грав я в неї давно. Було важко розлучатися з цим прекрасним ліжком.

Як виявилося, в будинку було 3 поверхи. Остання кімната на третьому поверсі виявилася абсолютно порожня, там стояло лише вікно. Вирішивши повернутися, я почув якийсь шепіт. Я різко обернувся, а у всіх кімнатах, в яких я був до цього, світло не горить, хоча його і не вимикав.

Мені стало страшно від думки, що я стою тут, в якомусь будинку посеред лісу, сховатися ніде, вікно намертво закрите.

А я всім тілом відчуваю: в цих темних кімнатах щось є, і воно наближається. Щось страшне і, як мені здавалося, дуже небезпечне. Я бігав, метався, намагався відкрити вікно, але нічого не вийшло. І коли я в черговий раз обернувся, у дверному отворі стояв. Як ви думаєте, хто? Чорт? Домовик?

Ні. Там стояв Я! Точніше, щось, дуже схоже на мене. Та ж одяг, чубчик, що повністю закриває ліве око. Тільки ось погляд. Брови насуплені, злющі очі. Він дивився на мене – він дивився мені в душу. Я не знав, що робити, було дуже страшно. Начебто схожий на мене, але не такий.

Раптом він почав повільно підіймати ліву руку і, продовжуючи витріщатися на мене, вказав кудись в сторону вікна. Відня пульсували, серце шалено калатало, я проковтнув слину і повільно подивився у вікно. Після чого відразу ж прокинувся.

Після цього в будинку почали творитися дивні речі: речі почали пропадати й знаходитися в абсолютно інших місцях або взагалі не перебувати. Я терпів, поки вранці, вставши раніше, не почав робити собі чай. Поставив повний чайник води, в чашку заздалегідь поклав пакетик і насипав цукру. Але коли я повернувся в кімнату, пакетика в чашці не виявилося.  Так само як і цукру. Я здивувався, але вирішив не докопуватися до істини. Просто насипав ще цукру і поклав новий пакетик.

Не було в той день у мене абсолютно ніякого настрою, так що коли я прийшов і виявив, що в чашці лежить гірка цукру і два пакетики, неважко здогадатися, як я тоді здивувався. Обматюкавши все і вся, лаючись в повний голос і кидаючи речі в різні боки, я злий потопав назад до своєї кімнати. Мені страшенно набридли ці дивні зникнення предметів, тоді я вчинив не дуже мудро, але я дійсно був на взводі.

Комп’ютер перейшов в сонний режим, і коли я увійшов до кімнати, впав у ступор. У моніторі я побачив своє зображення. Очі у мене були, як у того істоти з мого сну. Жахливо злі, наповнені ненавистю очі. Я злякався і швидко смикнув мишку, щоб не бачити самого себе. Я заспокоївся і вирішив, що краще не доводити себе до такого стану, так і інфаркт схопити можна. Але тут я згадав, як той «Я» в моєму сні показував на вікно. Я різко повернувся в його сторону і помітив там якусь тінь або щось схоже.

Сон як ніби розповів мені, яким я виглядаю з боку. Можливо, історія не така вже й містична, але страх незабутній. Та й перед будинковим незручно. Якщо це, звичайно, він речі краде.

Related Post

За 15 років я так і не знайшов собі дівчину на сайтах знайомствЗа 15 років я так і не знайшов собі дівчину на сайтах знайомств

У 37 років я все ще не одружений, у мене навіть не було дівчини. Я не потворний, займаюся спортом двічі в день, читаю, пишу вірші. У мене дві вищі освіти,

Після нескінченних походів волентерськими центрами багатодітна мати змогла отримати цей старий будинок далеко від містаПісля нескінченних походів волентерськими центрами багатодітна мати змогла отримати цей старий будинок далеко від міста

Ірина прокинулася ще до світанку. Вона спустилася на кухню, сіла за стіл і почала прислухатися до звуків цього старого будинку. Він рипів і гудів, видаючи звуки, схожі на стогін людей.

Мені здається мій хлопець просто егоїстМені здається мій хлопець просто егоїст

З моїм хлопцем ми разом вже шостий рік. Збиралися зіграти весілля три роки тому, але вирішили, що краще накопичимо грошей, купимо своє житло і вже тоді одружимося. Раніше мені завжди