Я в повній розгубленості. Серце на частині розривається. Я не маю колосального досвіду за плечима. Я просто хотіла кохати та бути коханою

Я в повній розгубленості. Серце на частині розривається. Я не маю колосального досвіду за плечима. Я просто хотіла кохати та бути коханою!

Особисті стосунки в мене до двадцяти трьох років якось не складалися. Спеціально я від них не тікала. Просто якось не було часу зупинитися і по сторонах подивитися. Може, я побачила б когось поруч, кому справді подобалася?

Мама з батьком розлучилися, коли я навчалася у п’ятому класі. Причини до кінця мені так і не зрозумілі. Мама не дуже любить розмовляти зі мною на такі особисті теми.

Я лишилася жити з мамою. Батько після розлучення поїхав до іншого міста. Тепер він дзвонить мені двічі на рік: на мій день народження та Новий рік. З дев’ятого класу я на літо влаштовувалась на підробітки, щоб мамі було трохи легше збирати мене до школи. Потім поєднувала роботу та навчання в університеті.

Усі останні роки я кудись поспішала, бігла, була зайнята. А пів року тому я зустріла ЙОГО. Сашко влетів у моє життя як у типовій романтичній комедії. Ефект стоп-кадру. Картинка різко завмерла, і більше я вже нікого не помічала довкола.

Ми почали зустрічатись. Оскільки я все ще живу з мамою, то Сашко досить швидко познайомився з нею. Мамі мій хлопець сподобався. Вона у наші стосунки не лізла. Просто іноді могла запитати, як у нас справи.

А ось Сашко знайомити мене зі своєю мамою не поспішав. Тоді я не розуміла причин, а тепер знаю. Сашкова мама досить специфічна жінка. У моєму світосприйнятті, я навіть сказала б, дивна.

При першому ж знайомстві вона почала випитувати у мене всі подробиці мого життя. Було помітно, що я проходжу якийсь іспит на сумісність із її сином. Але також було очевидно, що я б його точно не пройшла, навіть якби була хоч англійською королевою.

Від моїх відповідей мама мого хлопця гидливо кривила носа. Але найбільше її зачепив той факт, що мої батьки у розлученні. За словами Сашка мами, шлюб слід зберігати у будь-який спосіб.

Але найгірше те, як це було мені подано:
– Синку? А ти знав, що батьки твоєї дівчини не живуть разом? Як же вона тепер буде нормальною? Вона ж навіть не знає, як правильно мають будувати стосунки чоловік та жінка!

Мені не так багато років. Можливо, я не обросла бронею і не відростила зуби, але я розгубилася і не знала, що мені відповісти на такий випад на мою адресу. Я знітилася, а потенційна свекруха продовжила ставити ще якісь питання. Але я вже нічого не чула.

Після цього дня, я так і не можу прийти до тями. Мені стало так страшно від думки про те, що я тепер не знаю, куди йдуть наші з Сашком стосунки.

Для себе я точно розумію, що ця жінка ніколи не прийме мене. За її словами та інтонацією ясно, що вона вважає мене та мою матір ущербними людьми.

Але найгірше те, що мама стала обробляти свого сина. При останній зустрічі він розповів мені, що його мама говорить про мене та мою матір гидоти. Назвала мою матір чи не повією. І начхати, що у батьків я з’явилася в шлюбі.

Сашко мені подобається дуже сильно. Але ми вже зараз кілька разів посварилися через його матір! Якщо наші стосунки переростуть на щось більше, то мені в будь-якому разі доведеться спілкуватися з його матір’ю. Та й Сашко теж стосунки з нею не припинить.

Ще місяць тому я була повністю впевнена, що якщо мені мій коханий зараз зробить пропозицію вийти за нього заміж, я погоджуся, не замислюючись жодної секунди. Зараз я серйозно думаю, а чи не розійтися нам? Адже наш шлюб може перетворитись на боротьбу проти його матері, а я так жити не хочу.

You cannot copy content of this page