fbpx

Я вагалася чи розповідати подрузі про те, що я бачила її хлопця в ресторані з іншою дівчною. Цілий місяць я збирала думки до купи і розповіла

Тримайте язика за зубами, а очі закритими. Багато років ми дружили з сусідкою Надею, відносини були теплими та довірчими. Подружка завжди ділилася зі мною радощами й бідами, так що сторонніми людьми нас назвати було не можна і здавалося, що ніяка сила не може зруйнувати дружбу.

Розбрат стався несподівано. У Наді з’явився молодий чоловік, вона закохалася і мріяла про те, як піде під вінець зі своїм обранцем. Однак відносини їх було не можна було назвати стабільними, хлопець то пропадав, то знову з’являвся, в загальному, поводився дивно.

Якось ми з колегами організували колективний похід в ресторан і я побачила там хлопця Наді з іншою дівчиною. Він на мене ніяк не відреагував, лише привітався і, не соромлячись, весело проводив час зі своєю дамою – цілував її при всіх за столом і веселився.

Я довго думала, чи потрібно це розповідати подрузі. З одного боку було зрозуміло, що вона сильно засмутиться, з іншого – поки вона перебувала в упевненості, що її коханий зайнятий на роботі, він добре проводив час.

Десь через місяць я сказала Наді, що бачила в ресторані. Після цього відносини між нами стали «остигати». Надя вже не кликала мене в гості, хоча і з цим хлопцем розлучилася.

Тепер я точно знаю, що лізти в чужі відносини не потрібно. Хоча власне, досі не розумію, що такого злочинного я зробила, просто шкода було, що мою близьку людину так некрасиво обманюють.

Related Post

Дружина просто зрадила мені, незважаючи на нашого синаДружина просто зрадила мені, незважаючи на нашого сина

Напевно ніхто не думає на початку подружнього життя про кінець, а варто було б так вважаю тепер я. До моменту подачі заяви до суду до останнього вважав що все налагодиться.

Він – кохання всього життя, а я для нього – просто подругаВін – кохання всього життя, а я для нього – просто подруга

У 21 рік я познайомилася з чоловіком і закохалася з першої зустрічі. Він теж. Зустрічалися півроку. Був дуже яскравий роман, але партнер запропонував розлучитися, сказав, що більше не любить, що