fbpx

Я вам розповім про свої відносини з чоловіком, який не тільки мені зраджував, але і жив за мій рахунок. Якщо ви думаєте, що брехня і зради обійдуть вас стороною і вас не торкнуться, почитайте мою сповідь

Я теж колись так думала, а в підсумку залишилася біля розбитого корита, витративши кращі роки на нікчемного чоловіка.

Все почалося, коли я ще працювала керівником відділу в одній великій фірмі. Познайомилися з відмінним хлопцем на ім’я Олег, який працював у нас кур’єром.

М’язистий красень, на 3 роки молодший за мене, усміхнений і ввічливий. Мені було легко з ним, він проявляв знаки уваги і незабаром ми з ним стали зустрічатися, а вже через два місяці стали жити разом. Я навіть познайомилася з його колишньою дружиною і п’ятирічним сином, який живе з нею.

Все було добре, романтика та інше, але одне мене дуже бентежило: будь-які дрібниці, аж до покупки стаканчика кави, заправки бензин або покупки продуктів оплачувала я.

Він іноді дарував мені парфуми і квіти, але в основному всі наші загальні витрати оплачувалися з мого гаманця. Це мені дуже не подобалося, але сказати про це я соромилася. Та й  дохід у мене був явно вищий за нього, я не хотіла, щоб він комплексував і вважав, що мені потрібні його гроші.

Перший дзвіночок пролунав, коли я познайомилася з його мамою (батько їх кинув ще 15 років тому – зрадив і пішов до коханки, вони з ним не підтримують жодних стосунків з тих пір). Тоді ще Олег змінив прізвище і по батькові. Виявилося, що і з матері він тягне гроші, вона забезпечує і оплачує його капризи. Добре влаштувався, одним словом.

Я набираюся сміливості і наполягаю на нашій з ним відвертій розмові. Він клянеться у вічній безмежної любові, обіцяє платити за все самостійно, залишити мати в спокої і знайти хорошу роботу. Я, як дура, вірю йому, через друзів допомагаю йому з пошуком хорошої роботи. Все начебто налагоджується.

Через пару місяців починаються дивні речі: він іноді не ночує вдома, весь час бреше. Ще я дізнаюся, що він підсів на онлайн-покер, де програє майже всі свої гроші (як я розумію тепер, і не тільки свої, але і гроші, як і раніше висилалися йому матір’ю).

Після бурхливої ​​сварки ми розлучаємося, я виганяю його зі своєї квартири, де ми весь цей час жили і всі рахунки за яку, як і раніше, оплачувала я.
Через місяць він приповзає до мене на колінах з кільцем, плаче, благає його простити, клянеться, що любить і все у нас буде добре.

Я розтанула і погодилася вийти за нього заміж. Я вже і сама розуміла, що закохалася і втратила через нього голову, бачила його очевидні недоліки, але вважала, що сможу їх виправити або хоча б скорегувати.

Звичайно ж, нічого не змінюється. Тепер він на додачу до всього ховав від мене свій телефон, вимикав на ніч, щоб я не дратувалася через постійні смс. З азартними іграми він не зав’язав, програвав гроші, в т.ч. і мої, у величезних розмірах. Дата весілля так і не призначена, я сама її відсувала, тому що не була впевнена, що все це мені потрібно, не дивлячись на мою до нього любов.

У підсумку я зважилася найняти детектива, який спровокує його на зраду, щоб подивитися, вірний він мені (з цього приводу у мене були великі сумніви). Через пару тижнів я отримую звіт, завдяки якому дізнаюся, що у нього давно є молоденька коханка, яку він теж обманює, вішаючи їй локшину на вуха.

Про мене вона, звісно, не знає і навіть не підозрює, просто вважає, що у нього робота з безліччю тривалих відряджень.

Після грандіозного скандалу Олег підтвердив те, про що я і сама вже знала. Це не перша його коханка, їх було чимало і за час нашого з ним знайомства, мене він не кидав тому, що я його фінансувала і «хороша в ліжку» (ну хоч за це спасибі, так би мовити).

Я була не просто шокована, а розчавлена ​​цими його одкровеннями. За час нашого з Олегом спільного життя я набрала кредитів на величезну суму, витратила всі свої заощадження на нього, вірячи його нескінченним обіцянкам. Мої знайомі давно натякали, а тепер уже прямо говорили, що він мною користується, але я не вірила і все це роками терпіла.

Я розумію, що ніяких відносин у нас з ним більше не буде, хоча в глибині душі я була б готова дати йому ще шанс, напевно, навіть не один. Розумом розумію, що це формений ідіотизм, але серцем. Ось так іноді буває, і такі чоловіки є і не дай бог нікому з ними близько познайомитися.

Related Post

Вперше в житті я закохалася в одруженого чоловіка. Йому більше ніж тридцять. Коли починали спілкуватися, він не сказав що одружений. А потім зізнався, але я не хотіла його відпускати. Його дружину я бачила, недоглянута жінка, за її словами немає часу на себе через дітей, хоча я з щільним графіком роботи ніколи не з’явлюся на вулиці без укладеного волосся, духів і манікюру. Навіть брови перестала вискубувати, постійно в домашньому халаті ходитьВперше в житті я закохалася в одруженого чоловіка. Йому більше ніж тридцять. Коли починали спілкуватися, він не сказав що одружений. А потім зізнався, але я не хотіла його відпускати. Його дружину я бачила, недоглянута жінка, за її словами немає часу на себе через дітей, хоча я з щільним графіком роботи ніколи не з’явлюся на вулиці без укладеного волосся, духів і манікюру. Навіть брови перестала вискубувати, постійно в домашньому халаті ходить

Я – звичайна дівчина, мені 19 років. Симпатична, навіть на думку хлопців красива. Мені часто роблять компліменти, я висока, у мене струнка фігура, все при собі, темне довге волосся, блакитні

Вона якась дуже благородна, вона неймовірно розумнаВона якась дуже благородна, вона неймовірно розумна

У мене така проблема, вона виникає у мене в 3-й раз, я не знаю, що з собою робити. З дитинства я був дуже непривабливим хлопчиком, жирним, страшним, при цьому досить

facebook