Я вдихнув на повні груди, і відчув смак життя, тільки перейшовши рубіж третього десятка років, і тепер можу сказати, що жити чудово!

Нещодавно розійшовся зі своєю дамою, були разом 6 років. За цей час ми не пов’язали свої долі шлюбом, оскільки вона стверджувала, що їй це не потрібно, так само як і діти. Категоричне небажання дітей з її боку, було зумовлено бажанням пожити собі, і просто не поспішати з необдуманим розмноженням.

У мене ж все простіше, у мене не було дитинства, тому що з шести років я няньчив молодшого брата, а потім з’явилося ще троє, і так вийшло, що все життя я няньчив дітей і просто бачити їх уже не можу і не хочу.

За рік до зустрічі з дівчиною, я придбав власне житло і став дуже цінувати особистий комфорт, тому на дітей не тягнуло. Дозвольте мені озвучити свою думку на наші стосунки. Зрозуміло, що з мого боку, це буде виглядати як наклеп на дівчину, як було б і навпаки, але все ж таки дозвольте мені це зробити.

Розлучилися ми тому, що мені скинули посилання на її анкету на сайті знайомств. Так до цього не сказав би, що був задоволений нею, тому що за ці 6 років вона приготувала їжу разів у 10, не більше, я не применшую. Я приходив з роботи, роздягався, вставав біля плити, а вона, в кращому разі, чистила картоплю або промивала макарони, і то тільки на прохання. Інакше лежала б з ноутбуком на дивані.

Зустрічала мене з філіжанкою кави. У неї не було друзів, вона була абсолютно безграмотною та упертою. Могла по пів року не працювати, звільнившись через косий погляд чи критику на свою адресу. Знайти нову роботу не могла, тому що у свої 30 років мала досвід менший, ніж у сучасних студентів.

Про інтим навіть говорити не хочеться. З нею я не бачив ніжності, і не відчував жодного задоволення. Ми намагалися працювати над цим, але, мабуть, обидва не були темпераментними, тому на цій ниві теж не сталося.

Крім цього вона не відрізнялася ініціативою, ніколи нічого не пропонувала, загалом уся її рефлексія зводилася до «хочу» та озвучування того, що вона хоче. Через це мені було неприємно ходити з нею в магазин, при своєму нескромному заробітку, я жахався співвідношенню витрачених грошей та куплених речей та продуктів.

Якщо підсумувати, то з мого погляду, я обслуговував її бажання, а вона лежала вдома на дивані і насолоджувалася безтурботним життям. Але я теж далеко не ідеальний, грубий і не схильний виявляти емоції, не балакучий, проте без діла не сварився і жодного разу навіть не подумав про рукоприкладство.

Як і кожен чоловік маю хобі, але про те, щоб піти увечері зайнятися улюбленою справою, я домовлявся заздалегідь. Траплялося таке, що захоплювався і запізнювався, але щодня ночував удома. Як це все виглядало з її погляду, я не знаю, але чим чорт не жартує, можливо, ми зможемо прочитати це тут?

Минуло вже пів року, а я навіть не думав про нові стосунки. Мені так добре і спокійно, після роботи я можу займатися всім, що тільки заманеться. Я більше відпочиваю і не почуваюся сонним, плюс як наслідок із мого хобі, зайнявся автоспортом.

Це так цікаво, але раніше я боявся, щоб кохана не відчувала самотності, не ліз в цей спорт, через те, що це б займало весь мій час. Також я тепер не думаю про витрати, моя зарплата не встигає закінчитися на момент надходження нової.

Я вдихнув на повні груди, і відчув смак життя, тільки перейшовши рубіж третього десятка років, і тепер можу сказати, що жити чудово!

You cannot copy content of this page