Я весь час радила їм розлучитися, бо після того, що сталося, стосунків вони вже не налагодят

Взагалі я розповідаю цю страшну історію, щоб ви ніколи не лізли не у свою справу, як це я зробила.

Приблизно рік тому, з моєю близькою подругою відбулася вся ця сумна історія. Стосунки у неї з хлопцем на той момент тривали близько 2-х років, любов у них завжди була якоюсь надто емоційною і завжди на межі: взаємні ревнощі та підозри.

У результаті подруга почала зраджувати свого хлопця з одним канадцем. Але незабаром розслабилася, втратила пильність і, не закривши скайп, пішла до вбиральні. Хлопець відкрив їхнє листування (її хлопець знає англійську не гірше за неї), а там написано приблизно таке: «Я боюся вже до тебе в готель приходити, раптом він нас спалить, я люблю тебе» і таке інше.

Коли вона повернулася до комп’ютера, він почав на неї кричати. Нічого не пояснюючи, цинічно та жорстоко ображати. Коли я до неї прийшла, то це була не людина, вона весь час плакала і не могла сказати двох слів. Такого я від нього чесно не чекала. Вона чомусь від нього не йшла, хоча я намагалася її забрати, реально боялася, що вона може щось зробити.

Мої страхи стали реальністю, але ми з цим хлопцем її вчасно врятували. Після того вона весь час плакала і просила пробачення.

За кілька місяців такого життя він її нібито вибачив. Подруга розповідала, що у них стосунки стали майже такими, як і раніше. Але в нього реально дах знесло після всього цього, він її дуже ревнував і контролював кожен її крок, вже не кажучи про листування в соцмережах.

Я весь час радила їм розлучитися, бо після того, що сталося, стосунків вони вже не налагодять. І що ви думаєте? Я помилялася! У них зараз нормальні стосунки і вони кохають одне одного! А мене вони в один голос звинуватили в тому, що я намагалася їх посварити, нібито із заздрощів (оскільки я – дівчина самотня, після останніх стосунків все ніяк відійти не можу).

Було дуже прикро, особливо після того, що я пережила за час їхньої «сварки».

Related Post

Загублені ключі допомогли мені знайти коханняЗагублені ключі допомогли мені знайти кохання

Біда, як то кажуть, не приходить одна. Зі своїм хлопцем я зустрічалася три роки, але нещодавно він сказав, що познайомився з іншою дівчиною, і ми повинні розлучитися. Мені було дуже