Я відразу відчула, що у чоловіка хтось з’явився… Моя історія про його коханку

Він раптом став затримуватися на роботі і, повертаючись, відразу йшов, ховаючи очі, в ванну і спати – мовляв, втомився. На мене раптом став гримати, що ні зроблю – все не так. Я спробувала, як вчать, варити смачні борщі, надягати красиву білизну, пропонувати кудись разом піти. Та тільки йому мої борщі і білизна стали по барабану.

Пожвавлюється, тільки коли з будинку йде. Але ж я ще молода, за собою стежу. Ми і одружені-то всього 6 років, доньці 4 роки. Думаю, вся справа в тому, що чоловік став начальником, з’явилися зайві гроші, ось дами навколо нього і закрутилися.

Коротше, я провела своє розслідування: почитала його SMS – а там !!! Пробила прізвище і адресу цього «сонечка» – ну точно, це одна з його підлеглих.

Приїхала до неї і дуже жорстко пригрозила: «Значить, так: завтра звільняєшся, якщо ти ще раз з ним побачишся, поговориш по телефону і взагалі продовжиш спілкування, не дивуйся, якщо з тобою раптом щось трапиться! Я піду на все! »

Коментар психолога. О-о! Жінка-воїн, на таких в війну вистояв тил. У неї дуже сильна жилка. Вона за своє глотку порве. Чоловік для неї все одно хороший – погана у неї дівчина. Але в даному випадку, дивлячись яка дівчина, звичайно. Вона може поскаржитися її чоловікові, що та влізла в їхні стосунки, і шлюб розвалиться. У схожій ситуації у моїх клієнтів чоловік, дізнавшись, що дружина загрожувала суперниці, прийняв рішення на користь коханки. Йому не сподобалося, що дружина стала вирішувати за нього.

У будь-якому випадку, якщо це спрацює, у дружини на кілька років вперед буде почуття того, що її зрадили, причому сказати чоловікові про свої претензії вона зможе не відразу. А якщо скаже, то будуть сварки, чвари, адже у нього залишиться і почуття провини, і негатив від того, що вона влізла на його територію.

Коментар чоловіка. Будь-якому чоловікові подобається, коли жінки погрожують за нього боротися з суперницею до останньої краплі крові. Це підвищує самооцінку і дає відчути себе мегазначущим. Але це подобається тільки до того часу, поки пані не перейшли від погроз до дії.

Чоловік адже все одно все дізнається. Якщо коханка дурепа – просто проговориться. Якщо розумна – тим більше розіграє цей козир, мовляв, дружина твоя – справжня гарпія, як ти з нею живеш ?! На вашому іміджі це відіб’ється негативно. Так що ризикована гра – погрозами і залякуваннями можна і чоловіка втратити. Тут як на рулетці грати: якщо вам пощастить – коханка тихо розчиниться, якщо не пощастить – доведеться вести війну. А війна з коханкою, особливо затяжна, це не метод. Тому що після перемоги будь-якої з сторін чоловік в результаті буде відчувати себе військовополоненим. І постарається втекти від переможниці при першій можливості.

Чим завершилося. Дівчина звільнилася з роботи і зникла з горизонту. Чоловік повернувся в сім’ю. Це я зрозуміла з того, що у нього припинилися «наради» за північ і дивні відрядження з захопленням вихідних.

Зараз ходжу до психолога, намагаюся впоратися з почуттям зради, злості на чоловіка, недовіри. Мені весь час здається, що йому дзвонить якась коханка або він їде до неї. Але в цілому, вважаю, я перемогла. Адже я діяла в ім’я сім’ї …

You cannot copy content of this page