fbpx

Я вів себе як повний бовдур, а тепер побачив її і точно хочу повернути, але як, я ж сам вигнав жінку з дому

Я ніколи не цікавився життям своєї жінки до одного моменту. Якось мій телефон розрядився, а свою зарядку я забув на роботі, тому поки дружина була в душі, я скористався її телефоном, щоб набрати спільного друга нашої сім’ї.

Після того як я поговорив з Валерою поклав телефон на те ж місце де взяв, але різко він засвітився і я побачив повідомлення “Тоді домовилися, о 5 на нашому місці, не переживай, на кого тобі ще надіятися як не на мене”. Я б і не звернув увагу якби не дещо.

Мені дуже підозрілим стало те, що часто моя жінка почала зустрічатися з різними людьми, хоча раніше була повним домосидом. Тепер у неї фінтес, психолог, перукар, і всі чоловіки. Тому я почав вже підозрювати щось погане, і звісно ж фантазія у ревнивих людей вміє розгулятися.

Так от, я прослідкував в цей день за своєю жінкою, нічого особливого, робота, магазин, манікюр, потім зустріч в тому кафе, що вони називали своїм місцем. Чоловік років 40, солідний, в гарних речах. Вони проговорили рівно годину, він провів її до авто і просто поїхав. Наступного дня все повторилося.

Через 3 тижні таких зустрічей я просто не витримав і виставив жінку за двері. Я думав що то коханець, а вона не стала сперечатися а спокійно зібрала речі і пішла. Я не бачив її 2 роки. Аж поки ми не зустрілися випадково в магазині.

Виявляється то був її психолог, вона ходила до нього, бо думала що я їй зраджую. Але після того як я вигнав її з дому, вона подумала що це через коханку і не стала навіть сперечатися, просто пішла.

Своїм горем поділилася з психологом. От тепер вони разом. Звісно це з точки зору етики неправильно, але вони разом, він навіть звільнився через це, тепер працює в іншому місці. А от я досі сам, жалкую що вів себе як кретин і не дав слова сказати жінці. Тепер хочу її повернути, не знаю чи вийде?

Related Post

Їх мами були в шоці!!! Руслан та Оля познайомилися ще в дитинстві, а одружилися через 22 роки…Їх мами були в шоці!!! Руслан та Оля познайомилися ще в дитинстві, а одружилися через 22 роки…

Я вірю в долю і також знаю, що від нас на нашому життєвому шляху залежить дуже багато чого! Я розповім зараз всього про дві зустрічі, але для цих людей вони

Закохався у сусідку, яка з жалю підгодовувала мене…Закохався у сусідку, яка з жалю підгодовувала мене…

Роман з сусідкою, або їжу відпрацьовувати треба 😉 За мотивами цієї історії. Згадав, як мене майбутня дружина підгодовувала. Переїхав в невелику квартиру на околиці Києва. Велику частину часу проводив на

Боюся виходити заміж за розведеного чоловікаБоюся виходити заміж за розведеного чоловіка

Ми з моїм хлопцем зустрічаємося майже рік. Три місяці тому він зробив мені пропозицію. Начебто у нас «любов з першого погляду», але з кожним місяцем мене все більше бентежить те,

facebook