Я вів себе як повний бовдур, а тепер побачив її і точно хочу повернути, але як, я ж сам вигнав жінку з дому

Я ніколи не цікавився життям своєї жінки до одного моменту. Якось мій телефон розрядився, а свою зарядку я забув на роботі, тому поки дружина була в душі, я скористався її телефоном, щоб набрати спільного друга нашої сім’ї.

Після того як я поговорив з Валерою поклав телефон на те ж місце де взяв, але різко він засвітився і я побачив повідомлення “Тоді домовилися, о 5 на нашому місці, не переживай, на кого тобі ще надіятися як не на мене”. Я б і не звернув увагу якби не дещо.

Мені дуже підозрілим стало те, що часто моя жінка почала зустрічатися з різними людьми, хоча раніше була повним домосидом. Тепер у неї фінтес, психолог, перукар, і всі чоловіки. Тому я почав вже підозрювати щось погане, і звісно ж фантазія у ревнивих людей вміє розгулятися.

Так от, я прослідкував в цей день за своєю жінкою, нічого особливого, робота, магазин, манікюр, потім зустріч в тому кафе, що вони називали своїм місцем. Чоловік років 40, солідний, в гарних речах. Вони проговорили рівно годину, він провів її до авто і просто поїхав. Наступного дня все повторилося.

Через 3 тижні таких зустрічей я просто не витримав і виставив жінку за двері. Я думав що то коханець, а вона не стала сперечатися а спокійно зібрала речі і пішла. Я не бачив її 2 роки. Аж поки ми не зустрілися випадково в магазині.

Виявляється то був її психолог, вона ходила до нього, бо думала що я їй зраджую. Але після того як я вигнав її з дому, вона подумала що це через коханку і не стала навіть сперечатися, просто пішла.

Своїм горем поділилася з психологом. От тепер вони разом. Звісно це з точки зору етики неправильно, але вони разом, він навіть звільнився через це, тепер працює в іншому місці. А от я досі сам, жалкую що вів себе як кретин і не дав слова сказати жінці. Тепер хочу її повернути, не знаю чи вийде?

Related Post

Художня розповідь: Я пробачила чоловіка за зраду, тому що розумію, що він мене витримав аж два рокиХудожня розповідь: Я пробачила чоловіка за зраду, тому що розумію, що він мене витримав аж два роки

Так, я груба, але повір, це тільки з тобою. Я мовчу, тільки коли ти починаєш говорити. Я йду, коли приходиш ти. Думаєш, все так просто? Але ж ні, доможися мою

Як тепер вижити у такому токсичному колективі, знаючи, що мене так обговорюють?Як тепер вижити у такому токсичному колективі, знаючи, що мене так обговорюють?

Зі мною нещодавно сталася одна неприємна історія. Мені 30 років, одружена, діток поки, на жаль, немає. Працюю вже 6 років у одному колективі. У кабінеті нас 3 дівчини. Ми начебто