Я впевнена у тому, що в мене не складаються відносини тому що після ранньої вагітності обвиcли груди…

Прошу тільки не засуджуйте, я народила в 15 років і це мій свідомий вибір. Я не планувала цю вагітність, але вирішила, що не буду позбавлятися.

В силу обставин і недосвідченності у мене тепер дуже обвислі груди і це виглядає огидно.

Зараз я давно повнолітня, моя дитина вже доросла. І я як будь-яка інша дівчина мрію про відносини. Але мені не дають мої страхи з приводу дитини, грудей і просто іноді страшно спілкуватися з протилежною статтю.

Я практично не спілкуюся з чоловіками, відносини якось не вдаються. Навіть дружні. Я часто це скидаю на свою зовнішність, хоча розумію, що все це через страхи і комплекси. Не знаю, як мені рухатися далі, я не хочу залишитися одною назавжди.

Дуже страшно кому-небудь з оточення зізнатися в тому, що я давно вже мати, можуть назвати нецензурним словом, але ж це не так. Просто так склалися обставини і я не шкодую, я дуже щаслива з дитиною.

Ще у мене утворився якийсь страх перед близькістю, мені страшно, адже це було так давно, коли я була такою маленькою і заляканою.

Та й після цього всього, моє життя перевернулося.
Просто так складно жити в цьому світі, де не приймають тебе такою, яка ти є. І дуже складно зараз відновити мої груди, я боюся, що навіть якщо знайдеться людина, яка прийме нас удвох, то ця проблема зупинить його.

Тільки не кажіть, що все життя попереду, час тече дуже швидко і якщо не почати вирішувати проблеми зараз, то не помітиш як ти вже стара діва з кішками. Як мені побороти свої страхи і комплекси? Адже зараз мені навіть страшно думати про близькість, та інше.

Related Post

Майбутній чоловік практично застукав мене з іншим у ліжкуМайбутній чоловік практично застукав мене з іншим у ліжку

Ця ситуація трапилася ще до того, як я вийшла заміж. Тепер я вірна чоловікові і навіть не дивлюся на інших чоловіків. А раніше у мене було два хлопця. Перший –

Сховала всі гроші під старим ліжком, не підозрюючи, на що здатні родичіСховала всі гроші під старим ліжком, не підозрюючи, на що здатні родичі

Я вийшла заміж досить рано, коли про своє житло і думати було безглуздо. Жили із чоловіком у його матері довгих 15 років. У нас з’явилися двоє прекрасних синів. Мені хотілося

Знайомство з дівчиною в церкві… котра виявилася ескортницеюЗнайомство з дівчиною в церкві… котра виявилася ескортницею

Здавалося б, саме невідповідне місце для знайомства, адже в церкві збираються не тільки віруючі, але і люди, які каються в своїх гріхах. Тоді я про це зовсім не замислювався, хоча