Перейти до вмісту

Я впевнена у тому, що в мене не складаються відносини тому що після ранньої вагітності обвиcли груди…

  • від

Прошу тільки не засуджуйте, я народила в 15 років і це мій свідомий вибір. Я не планувала цю вагітність, але вирішила, що не буду позбавлятися.

В силу обставин і недосвідченності у мене тепер дуже обвислі груди і це виглядає огидно.

Зараз я давно повнолітня, моя дитина вже доросла. І я як будь-яка інша дівчина мрію про відносини. Але мені не дають мої страхи з приводу дитини, грудей і просто іноді страшно спілкуватися з протилежною статтю.

Я практично не спілкуюся з чоловіками, відносини якось не вдаються. Навіть дружні. Я часто це скидаю на свою зовнішність, хоча розумію, що все це через страхи і комплекси. Не знаю, як мені рухатися далі, я не хочу залишитися одною назавжди.

Дуже страшно кому-небудь з оточення зізнатися в тому, що я давно вже мати, можуть назвати нецензурним словом, але ж це не так. Просто так склалися обставини і я не шкодую, я дуже щаслива з дитиною.

Ще у мене утворився якийсь страх перед близькістю, мені страшно, адже це було так давно, коли я була такою маленькою і заляканою.

Та й після цього всього, моє життя перевернулося.
Просто так складно жити в цьому світі, де не приймають тебе такою, яка ти є. І дуже складно зараз відновити мої груди, я боюся, що навіть якщо знайдеться людина, яка прийме нас удвох, то ця проблема зупинить його.

Тільки не кажіть, що все життя попереду, час тече дуже швидко і якщо не почати вирішувати проблеми зараз, то не помітиш як ти вже стара діва з кішками. Як мені побороти свої страхи і комплекси? Адже зараз мені навіть страшно думати про близькість, та інше.