Я впевнений, що жінка, яка пережила розлучення, до нових стосунків ставитиметься в рази серйозніше

Знайомство з розлученими жінками віком від 40 років — досить цікава перспектива, якщо чоловік шукає надійну супутницю життя.

Багато хто вважає, що такі жінки легше йдуть на контакт і знають, чого хочуть від життя. Більше того, та сама схема працює і з чоловіками, які колись були одружені.

Але чому так відбувається? У цій досить педантичній темі нам допоможе розібратися досвідчений холостяк.

«По-перше, розлучена жінка – це, як правило, досвідчена жінка. Вона встигла зробити правильні висновки після розлучення і, найімовірніше, не повторить помилок минулого.

Завдяки цьому чоловікові буде набагато простіше побудувати міцні стосунки та знайти шлях до серця своєї обраниці.

По-друге, союз із розведеною жінкою обіцяє чоловікові спокій та впевненість. Особливо якщо він досить ревнивий і переживає, що жінка може захопитися іншою людиною.

Адже насправді вона сама могла встигнути пережити подібне і точно не наступатиме на ті ж граблі. Така жінка гідно оцінить чоловічу вірність та турботу.

Я впевнений, що жінка, яка пережила розлучення, до нових стосунків ставитиметься в рази серйозніше. Адже до вибору майбутнього чоловіка вона прийде здоровішою і усвідомленішою.

Нове подружжя допоможе почати життя з чистого аркуша. А сама жінка зробить усе можливе, щоб її чоловік жив у коханні.

Розлучена жінка далеко не завжди наважується узаконювати новий союз. Хтось просто боїться, а комусь до вподоби громадянський шлюб. Однак якщо жінка відчуває, що у чоловіка серйозні наміри, вона триматиметься за відносини і зміцнюватиме їх.

А як щодо недосвідчених жінок старше 40 років? Якщо у жінки за все життя не було жодних серйозних стосунків, швидше за все, вона просто не знає, як їх будувати. Не кожен зрілий чоловік наважиться на таке. Та й сам союз навряд чи буде міцним.

Цілком ймовірно, що такі жінки можуть виявитися легковажними та непередбачуваними. А випадкові знайомства та швидкоплинні зв’язки — звичне явище для них. Багато в чому це справа звички. Якщо людина звикла жити для себе, вона навряд чи захоче щось змінювати».

Related Post

Нещодавно у його мами зникли гроші, і всі як один вирішили, що я їх украла, але я нічого не бралаНещодавно у його мами зникли гроші, і всі як один вирішили, що я їх украла, але я нічого не брала

Ми з чоловіком одружені 17 років, я його дуже люблю і не уявляю життя без нього. А проблема в нас у тому, що протягом кількох років я витрачала дуже багато

Чоловік загуляв, а вона від цього ще й користь має, от де такому вчать?Чоловік загуляв, а вона від цього ще й користь має, от де такому вчать?

Приходить до мене подруга на роботу і сяє, каже давай, все по списку, брови, вії, манікюр, зачіску, покраску волосся. Я то знаю, що вона любить себе тримати в формі, але