fbpx

Я втомився від емоційних гойдалок. Як про це сказати дівчині?

Пів року тому закінчилися мої останні стосунки. Вони дивно почалися і не менш дивно скінчилися.

З нею ми були знайомі заочно дуже давно, ми маємо спільну подругу, але познайомилися по-справжньому і почали відносини значно пізніше. Зараз, оглядаючись на наші стосунки, я розумію, що спочатку був для неї пластиром і рятівним колом. Я був за всіх – і за найкращу подружку, і за няньку, і за маму. Але кохання не було. Вона пережила важке розлучення, я її витягнув із депресії, ми разом усі пережили, а ось потім почалися стосунки та щось не зрозуміле. Це були ніби віражі, то ближче то далі, то підпускала, то відштовхувала, то зводила нанівець, то навпаки, сама йшла на зближення. Вона починала говорити про нас, коли я вже втрачав віру у стосунки та миритися з тим, що між нами може бути тільки дружба. І таких гойдалок було кілька.

У якийсь момент стосунки перейшли на новий рівень, ми стали жити разом, стали жити як сім’я, але потім знову все по-новому. Одного дня вона дає задню і вибирає кар’єру, переїзд до Києва, а в нас все знову повертається на рівень дружби. Згодом вона сама починає налагоджувати колишні стосунки та повертати мене, цього разу все заходить ще далі, спільні плани розмови про сім’ю та весілля. А потім знову вона щось собі вигадувала, приревнувала і обірвала стосунки.

Новий рік вона зустрічала з подругою та якимось шанувальником. І ось вона знову закидає вудку на стосунки та починає зі мною налагоджувати мости. Ось тільки в мені щось згоріло, не від образ і поганого, просто немає довіри. Я не вірю вже в її почуття, не хочу більше цих емоційних гойдалок. Я все розумію, але я видихнувся.

Я розумію, що між нами не може бути стосунків, що просто не вийде, і, правду кажучи, я в почуттях вже згас. Якщо ще до Нового року я був певен, що люблю, то тепер я цього не можу сказати. Я люблю її як родича, як близьку людину, але стосунків у тому форматі не хочу і якщо чесно, то просто їх уже не уявляю. Та й просто не хочу більше бути у підвішеному стані та робити кроки у невідомість.

Питання в тому, як донести все це до неї якомога м’якше? Адже вона все сприйме як зраду, і що я її кидаю, хоча це не так. Для мене ці стосунки у форматі саме романтики та сім’ї закінчені, але треба поставити крапку і так, щоб для неї це не було ударом.

Related Post

Нічого, Світланка поїсть, смажена, печена, варена, в салаті, яйця ще є, цибуля, гречка. Я так місяцями живуНічого, Світланка поїсть, смажена, печена, варена, в салаті, яйця ще є, цибуля, гречка. Я так місяцями живу

Тільки вийшла з декрету кілька місяців як на роботу і зрозуміла, що дуже добре, що дитина в нас спокійна, не криклива, повістю врівноважена, адже є такі, що мозок виїдають за