Я втратила роботу, але моя нова подруга допомогла з грошима

Зовсім недавно я влаштувалася на роботу мрії, як мені тоді здавалося. Мені довелося працювати молодшим менеджером у великій нафтовидобувної компанії. Але навіть у молодшого менеджера зарплата була за моїми мірками просто космічна.

У мене виходило дозволяти собі все, що я хочу, всі розваги, одяг, техніку. Нарешті вдалося зняти квартиру, яку я хотіла довгий час, перебиваючись на низькооплачуваних роботах. І при цьому, мені вдавалося допомагати своїм батькам виплачувати кредит.

Робота здавалася мені ідеальною тільки перші півтора місяці до тих пір, поки мені не довелося особисто зіткнутися зі своїм начальником.

Йому було близько 40 років, він був привабливим для своїх років навіть для мене, але в мої плани не входили ніякі службові романи, до того ж він був одружений.Але відбою від його уваги не було.

Постійно якісь подарунки, квіти, смски, вульгарні натяки і всілякі заохочення на роботі. Одного разу він намагався підкочувати до мене під час корпоративу, куди він прийшов зі своєю дружиною.

Але це не найдивніше. Для підтримки себе в формі я ходила в тренажерний зал, туди ж ходила і дружина мого начальника. Ми з нею були частково знайомі, а після корпоративу, де ми зустрілися, наше спілкування стало набагато кращим.

Ми часто ходили по магазинах, в спортзал, в загальному, стали звичайними подружками.Одного разу мене викликали на роботу в мій єдиний вихідний.

Я думала, що щось термінове. Після прибуття на роботу, я застала свого начальника в стані алкогольного сп’яніння. Він відразу почав мені хамити, приставати до мене.

Я намагалася ввічливо дати відсіч, але він був настільки п’яний, що нічого не розумів. Потім почулося, що хтось увійшов до офісу, і тоді він сказав.–  Чекаю сьогодні тебе в готелі s в 21:00.

Або ти ввечері приїжджаєш в готель, або будеш звільнена. Вибирай.Я була в шоці. Але я не мала чого втрачати. І я пішла на крайні заходи.Увечері, як і було обговорено, я прямувала в готель в зазначений час.

Але я їхала не одна. Вирішила зробити невеличкий сюрприз своєму «улюбленому» начальнику. Я піднялася в номер і постукала.

Потім він відкрив двері, я увійшла, а слідом за мною увійшла його дружина. Ух, незабутня буде нічка.Далі я була свідком страшного скандалу, фіналом якого стало розлучення і поділ майна на користь дружини і дитини.

Я втратила роботу, але моя нова подруга допомогла з грошима в знак подяки за те, що допомогла викрити кобеля. А я потім відкрила свою невеличку справу.

Related Post

Колишній пропонує «дружбу з привілеями»Колишній пропонує «дружбу з привілеями»

Зовсім недавно у мене були романтичні стосунки. Ми планували бути разом, одружитися. Але наш союз почав розпадатися через невдоволення одне одним і непорозуміння. Я перестала поважати і любити себе, у

Я соромлюся просити гроші у чоловіка на догляд за собою. Хоча заробляємо нормально і можемо це собі дозволитиЯ соромлюся просити гроші у чоловіка на догляд за собою. Хоча заробляємо нормально і можемо це собі дозволити

Мені вже 30 років і зараз я розумію, що мій нинішній стан — це результат незнання, невміння та замкнутості протягом попередніх 10 років. 11-й рік я одружена. І весь цей