Я вважала, що псувала своєю присутністю життя мами і нагадую їй про минуле

Ще одне з моїх сновидінь, яким я хочу з вами поділитися. Історія буде коротка, але для мене вона дуже значуща.

Цього разу я перебувала у мами в будинку. Був сонячний літній день, і я вирішила прогулятися. Але як тільки вийшла на вулицю, в мене вистрілили. Одним точним і влучним пострілом в скроню.

Падаючи, я помітила, як до мене кинулася з криками мама. В голові розлилася моторошний біль, і я відчула, як моя душа виходить з тіла. Але я абсолютно не хотіла вмирати, адже я так багато ще не зробила, а сім’я, а діти ?!

– Ні, ні, тільки не це, – скривилася, шепнула я і напружилася, щоб повернутися в тіло.

Але чим більше, я боролася зі смертю, тим болючіше мені було. Я відчувала цей біль уві сні, вона була така дика. Зрештою, я здалася і в якусь мить повисла над землею, побачивши себе. А потім я повернулася і побачила Бога. Він йшов до мене і якийсь час ми з ним ходили в небі й про щось розмовляли, після чого він сказав:

– Рано тобі ще.

Сказавши це, змахнув рукою, і я повернулася на землю. На скроні вже не зяяла дірка і моторошний біль зник.

Цей сон мені снився в підлітковому віці. Я тоді часто думала про маму. Думаю і сьогодні через її проблеми, але тоді я думала, що причина її нещастя в мені. Що я якийсь агресивний, безсердечний демоноід, з яким вона не може впоратися. Я вважала, що псувала своєю присутністю їй життя і нагадую про минуле. Можливо тому таким сном, понад мені дали зрозуміти, що насправді все не так.

Спасибі, що читаєте мої історії, я не ділилася з ними ні з ким і ніколи, тому що таке суспільством не сприймається і здається маренням. А мені дуже хочеться виговоритися і поділитися, а заодно і запитати поради.

Всі мої сни реально мені снилися, багато я пам’ятаю в найдрібніших подробицях і все те, про що я пишу – абсолютна правда. Якщо читачам буде цікаві мої сновидіння й інші явища в моєму житті, я з радістю ними з вами поділюся.

Related Post

Чоловіки втихомирили його і забрали в відділокЧоловіки втихомирили його і забрали в відділок

Багато років назад мій свекор покинув свою сім’ю заради жінки, яку він називав коханням всього життя. Одному Богу тільки відомо що тоді пережила моя свекруха. Дітям, точніше сказати, моєму Дмитру

Ось через 2 місяці знову та ж баба надзвонює йому, а він як песик їй відповідає, і жодного матюка в її бікОсь через 2 місяці знову та ж баба надзвонює йому, а він як песик їй відповідає, і жодного матюка в її бік

Вітання всім! Хочу розповісти свою історію нещасливого кохання. Вийшла заміж я у 22. Відразу дізналася про дитину. Здавалося, все гаразд. Але… чоловік почав пропадати ще до народження дитини. Смс купа,