Я вважаю, що домашні квочки губляться на тлі енергійних і люблячих життя дівчат

Можете мене засуджувати, але всі викручуються в цьому житті, як вміють. Так вийшло, що я зустрічаюся з одруженими чоловіками. Я не шукаю їх навмисно, просто так виходить.

Ні, я не намагаюся нікого відвести з родини, мені це не потрібно, заміж я теж не поспішаю. Ну хіба винна я, що мені сподобався чоловік, і він виявився одружений?

Мене просто не бентежить наявність дружини. Тим більше зустрічатися з собою я одружених силою ніколи не примушую, це їх особистий вибір. Про те, що хтось із моїх залицяльників одружений, часом дізнаюся не відразу.

Навіщо мені лізти в душу до людини? Хоче він приховувати факт існування сім’ї – це його право.

Іноді відносини з одруженими затягуються. З особистого досвіду я зробила висновок, що зазвичай одружені чоловіки зраджують дружинам, у яких немає ні роботи, ні дітей.

Вони сидять вдома, нічим не займаються, рецепти читають, прибираються. З кожним роком чоловіки втрачають інтерес до таких жінок. Вони стають просто утриманками, які виконують роль меблів в інтер’єрі або прибиральниці.

Потім дивуються, чому від хороших, гарних дружин чоловіки раптом йдуть до амбітних, але менш красивих і зовсім неспортивних дівчатат.

Та вся справа в тому, що чоловікам цікава жінка як особистість! Вони теж хочуть спілкуватися, бути на одній хвилі, сміятися, а не тільки їсти, приходити в вилизану до блиску квартиру і дивитися в лялькові очі.

Домашні квочки губляться на тлі енергійних і люблячих життя дівчат.

You cannot copy content of this page